Dordrecht, Netherlands

Ook website brocanterie dicht

Brocanterie Sophie is ook gestopt met de website. De winkel aan de Vriesestraat ging al eerder dicht. Sophie had een slechte naam. Bestelde producten zouden niet worden geleverd en opdrachten niet goed worden uitgevoerd.
Peter Tromp | 27 juli 2016 12:24 | Aangepast op 27 juli 2016 12:24
De webshop was nog steeds toegankelijk, terwijl de fysieke winkel al was gesloten. Of hierdoor internetklanten zijn gedupeerd, is niet duidelijk.


Consumentenprogramma Radar van AVROTROS besteedde al twee keer aandacht aan de klachten over de brocantewinkel. Zowel over de winkel alsook de webshop waren klanten ontevreden. Highteagerechten voldeden niet aan de verwachting en bestelde artikelen werden maar niet bezorgd.


De eigenaar beloofde keer op keer beterschap. De problemen zouden niet bewust worden veroorzaakt. Toch bleven de negatieve kritieken aanhouden.

Lees ook

Container met hout en zaagsel in brand op bedrijventerrein

Woensdagavond heeft de brandweer een brand geblust op Zwijndrechts bedrijventerrein Molenvliet. Op h...

Noortje woont in Zeeland, maar blust branden in Dordt: 'Het is bijna een familie'

Het aantal professionele brandweermedewerkers bestaat in onze regio uit nog geen handjevol vrouwen. ...

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...

Zorgcomplex tijdelijk ontruimd vanwege stroomstoring

Appartementen van verzorgingstehuis De Prinsemarij aan de Nassauweg in Dordrecht zijn tijdelijk ontr...

Gemeente ontvangt miljoenen voor versnelde woningbouw Crabbehof, Wielwijk en Krispijn

De gemeente Dordrecht krijgt 12.5 miljoen euro uit een potje van het Rijk om de woningbouw in Dordre...

Miljoenendeal in de maak: raad stemt in met plan om Nedstaalterrein aan te kopen

De gemeente Alblasserdam gaat het voormalige Nedstaalterrein kopen met een lening van 28 miljoen eur...