Een fietser is aangereden door een scootmobiel. Het ongeluk gebeurde zondag rond vijf uur bij de kruising Zuidendijk met de Laan der Verenigde Naties.
Redactie Streekomroep | 13 juli 2026 17:00
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 18 juli 2026 10:20
Megan de Groot | Redactie Streekomroep | 15 juli 2026 17:00
De kans is groot dat een plan voor 720 huizen in Dordrecht door de shredder kan. Het gemeentebestuur wil nieuwbouw van het Albert Schweitzer ziekenhuis namelijk voorrang geven, politieke weerstand is er maar deels. “We hebben er heel wat slapeloze nachten over gehad.”
Doe mee!, SGP en ChristenUnie hebben in Molenlanden het coalitieakkoord gepresenteerd. Tijdens die presentatie zijn de fractievoorzitters bevraagd over de totstandkoming van het akkoord en de ambities. Ook zijn de kandidaat-wethouders voorgesteld.
Alpacavrouwtje Flame is woensdagavond bevallen bij Kinderboerderij Papenhoeve in Papendrecht. Rond 19.15 uur werd jongetje Nacho geboren. Flame heeft de bevalling helemaal zelf gedaan en iedereen maakt het goed.
Wat een spectaculaire stunt had moeten worden op de Zwarte Cross, pakte heel anders uit voor stuntman Jim van Nes uit Heerjansdam: hij kwam verkeerd terecht bij een katapultsprong en liep een hersenschudding op. Een paar dagen later gaat het alweer "best wel goed" met hem en hij is zeker nog niet uitgestunt. Hoe ziet het dagelijks leven van de 26-jarige er eigenlijk uit en wat drijft hem?
Terwijl de Papendrechtsebrug nu écht afgesloten is voor al het verkeer, hebben veel reizigers de alternatieve routes al gevonden. Waar het bij Station Stadspolders en de Waterbus aan de Veerdam in Papendrecht nog relatief rustig is, is het maandagochtend vroeg bij de oversteek tussen de Papendrechtse Visschersbuurt en de Dordtse Kerkeplaat een stuk drukker.
Aan een warme Krommedijk leed FC Dordrecht zaterdag de tweede oefennederlaag van deze voorbereiding. Provinciegenoot Excelsior was na 120 minuten met 0-2 te sterk. Onze mediapartner Rijnmond maakte een samenvatting van het duel, die hieronder te bekijken is.