gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Op zoek naar een werkplek in de natuur? Stayokay verhuurt huisjes voor thuiswerkers

c1a00f42215dc7af1f66aa4e7181afbd.jpg

Thuiswerken is al vanaf het begin van het coronatijdperk een maatregel om de verspreiding van het virus tegen te gaan. Het thuiswerken klinkt misschien makkelijk, maar niet iedereen heeft binnen handbereik een prettige werkomgeving. Daarom biedt Stayokay Dordrecht nu huisjes aan om rustig je werk te kunnen doen.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Thuiswerken is al vanaf het begin van het coronatijdperk een maatregel om de verspreiding van het virus tegen te gaan. Het thuiswerken klinkt misschien makkelijk, maar niet iedereen heeft een prettige werkomgeving binnen handbereik. Daarom biedt Stayokay Dordrecht nu huisjes aan om rustig je werk te kunnen doen.

“Toen de tweede lockdown kwam bedachten we om de wikkelhuisjes aan te bieden als werkplek, want daar mogen wij mensen nog wel ontvangen”, vertelt manager Marco Verdouw. Stayokay heeft vier van deze soort huisjes staa. Deze zijn normaal gesproken ideaal voor een weekendje weg.

Anasha van Tooren is een van de mensen die met regelmaat Stayokay uitkiest om haar werk rustig te kunnen doen. “Ik heb drie kinderen en een man die thuis werkt. Het is dan wel erg fijn om even je eigen plekje te hebben.” De meeste mensen die komen werken bij het hostel zijn mensen met een gezin, merkt Marco op.

“Het is een heerlijke plek om te werken en we zien echt dat mensen terugkomen op het moment dat ze hier eens kennis mee hebben gemaakt”, zegt Marco.

Lees ook

pexels-dom-gould-105501-325790.jpg

Enorme hitte zorgt voor extra voorbereiding hardlopers: ‘We hebben zo’n 288 waterflesjes ingeslagen’

Waar de meeste mensen dit weekend rustig van het warme weer genieten, gaat Arie Toom met zijn team voor het Albert Schweitzer ziekenhuis meedoen aan de RopaRun. Dat is een estafetteloop waar meer dan tweehonderd teams aan meedoen om geld op te halen voor een goed doel. De 35e editie wordt dit jaar voor de deelnemers extra uitdagend, omdat de temperaturen kunnen oplopen tot bijna dertig graden.

Illegale prostitutie

Illegale prostitutie op twee plaatsen in onze streek, ook hennep aangetroffen

In Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht is illegale prostitutie geconstateerd na een regionaal onderzoek op vijf verschillende plaatsen in onze streek. Ook is er in Zwijndrecht tijdens deze controle hennep aangetroffen.

burgemeester ter illustratie AI.png

rechtszaak

Oud-burgemeester Hendrik-Ido-Ambacht ook verdacht van jarenlange ontucht

Oud-burgemeester Herman J. van Hendrik-Ido-Ambacht, die vastzit voor het bezit van kinderporno, wordt nu ook verdacht van ontucht. Hij zou jarenlang een man hebben betast, die veel jonger was dan hij. De ontucht zou gedeeltelijk tijdens zijn burgemeesterschap zijn geweest en ook nog enkele jaren daarna.

05afacb5-79e3-3a04-975b-cb6aee3a5da5.jpg

vermissing

Zoektocht naar vermiste Erik (53) op Saba voorbij: 'We leven intens mee'

De zoektocht naar Erik Matthijsen op het Caribische eiland Saba is gestaakt. De 53-jarige ambulanceverpleegkundige van de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid keerde vorige week woensdag niet terug van een wandeling, waarna er intensief naar hem werd gezocht. Zonder resultaat. "Dit is niet de uitkomst waar we op hadden gehoopt."

joost hut.jpg

Vogelkijkhut in Dordtse Biesbosch gepimpt: ‘Het nodigt je uit’

De vogelkijkhut in de Nieuwe Dordtse Biesbosch bij de tongplaat heeft een make-over gekregen. In opdracht van Staatsbosbeheer mocht kunstenaar Joost Zwanenburg zich uitleven: en nu zie je de dieren daar niet langer alleen door een verrekijker.

Laanvanrigaaaa.png

Binnen één jaar van plan naar uitvoering: 56 flexwoningen voor 168 Oekraïense vluchtelingen

Dordrecht is ruim vijftig flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen rijker. De afgelopen maanden werkte de gemeente in samenwerking met woningcoorperatie Trivire aan de plaatsing van de modulaire woningen aan de Laan van Riga. Deze moeten de komende drie tot vijf jaar gaan gelden als woning voor 168 vluchtelingen. Maar daar blijft het niet bij.