gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Op zoek naar een werkplek in de natuur? Stayokay verhuurt huisjes voor thuiswerkers

c1a00f42215dc7af1f66aa4e7181afbd

Thuiswerken is al vanaf het begin van het coronatijdperk een maatregel om de verspreiding van het virus tegen te gaan. Het thuiswerken klinkt misschien makkelijk, maar niet iedereen heeft binnen handbereik een prettige werkomgeving. Daarom biedt Stayokay Dordrecht nu huisjes aan om rustig je werk te kunnen doen.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Thuiswerken is al vanaf het begin van het coronatijdperk een maatregel om de verspreiding van het virus tegen te gaan. Het thuiswerken klinkt misschien makkelijk, maar niet iedereen heeft een prettige werkomgeving binnen handbereik. Daarom biedt Stayokay Dordrecht nu huisjes aan om rustig je werk te kunnen doen.

“Toen de tweede lockdown kwam bedachten we om de wikkelhuisjes aan te bieden als werkplek, want daar mogen wij mensen nog wel ontvangen”, vertelt manager Marco Verdouw. Stayokay heeft vier van deze soort huisjes staa. Deze zijn normaal gesproken ideaal voor een weekendje weg.

Anasha van Tooren is een van de mensen die met regelmaat Stayokay uitkiest om haar werk rustig te kunnen doen. “Ik heb drie kinderen en een man die thuis werkt. Het is dan wel erg fijn om even je eigen plekje te hebben.” De meeste mensen die komen werken bij het hostel zijn mensen met een gezin, merkt Marco op.

“Het is een heerlijke plek om te werken en we zien echt dat mensen terugkomen op het moment dat ze hier eens kennis mee hebben gemaakt”, zegt Marco.

Lees ook

Risk Factory Dordrecht

Jeugd klaargestoomd voor als de dijken breken: ‘Kinderen pakken het echt op’

Met escaperoom-achtige opdrachten is de nieuwe Risk Factory in Dordrecht klaar voor komend schooljaar. Bedoeld om leerlingen van groep 7 en 8 alles bij te brengen over bijvoorbeeld een overstroming, brand of de gevaren in het verkeer. Er zijn er slechts vier in heel ons land en Dordrecht heeft zo haar eigen lokale thema, met de vraag: wat te doen als de dijken breken?

Schermafdruk op 2026-07-03 14-10-54

Op Pad Met Ad: Nieuwe voorzitter benoemd tijdens ondernemersbarbecue

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op bezoek bij de jaarlijkse barbecue van de Dordrechtse Ondernemersvereniging. In de museumtuin praten Dordtse ondernemers bij, worden nieuwe contacten gelegd, wordt het glas geheven op het ondernemerschap en wordt een nieuwe voorzitter benoemd.

pexels-ekaterina-bolovtsova-6077326

Ook tweede verzoek Ridderkerk tegen regionale samenwerking door rechter toegewezen

De provincie Zuid-Holland mag voorlopig geen verdere stappen zetten om Ridderkerk te verplichten deel te nemen aan een regionale samenwerking voor woonruimteverdeling. Zo heeft de voorzieningenrechter van de Raad van State geconcludeerd. Het is het tweede verzoek van de gemeente Ridderkerk om een voorlopige voorziening die wordt toegewezen.

geentreinen

De hele dag geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam door stroomstoring

Treinreizigers tussen Dordrecht en Rotterdam moeten maandag op zoek naar alternatief vervoer. Vanwege een stroomstoring rijden er de hele dag geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam.

elektrischetouringcar

Van dieselronk naar stille zoem: eerste elektrische touringcar in de streek

Het geluid van een ronkende dieselmotor van een touringcar kennen we allemaal. Een elektrische touringcar met een licht zoemend geluid, dat is even wennen. Toch is het de nieuwe realiteit bij SnelleVliet Touringcars in Alblasserdam. Het bedrijf heeft daarmee de eerste elektrische touringcar in onze streek.

onderwijsmuseum

Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun uit Tweede Kamer: 'We voelen ons gezien'

Het Nationaal Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun vanuit de Tweede Kamer, maar onzekerheid over de structurele subsidie vanaf 2027 blijft bestaan. Het museum vreest dat de maatschappelijke waarde van het museum onvoldoende wordt meegewogen.