gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Op zoek naar een werkplek in de natuur? Stayokay verhuurt huisjes voor thuiswerkers

c1a00f42215dc7af1f66aa4e7181afbd

Thuiswerken is al vanaf het begin van het coronatijdperk een maatregel om de verspreiding van het virus tegen te gaan. Het thuiswerken klinkt misschien makkelijk, maar niet iedereen heeft binnen handbereik een prettige werkomgeving. Daarom biedt Stayokay Dordrecht nu huisjes aan om rustig je werk te kunnen doen.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Thuiswerken is al vanaf het begin van het coronatijdperk een maatregel om de verspreiding van het virus tegen te gaan. Het thuiswerken klinkt misschien makkelijk, maar niet iedereen heeft een prettige werkomgeving binnen handbereik. Daarom biedt Stayokay Dordrecht nu huisjes aan om rustig je werk te kunnen doen.

“Toen de tweede lockdown kwam bedachten we om de wikkelhuisjes aan te bieden als werkplek, want daar mogen wij mensen nog wel ontvangen”, vertelt manager Marco Verdouw. Stayokay heeft vier van deze soort huisjes staa. Deze zijn normaal gesproken ideaal voor een weekendje weg.

Anasha van Tooren is een van de mensen die met regelmaat Stayokay uitkiest om haar werk rustig te kunnen doen. “Ik heb drie kinderen en een man die thuis werkt. Het is dan wel erg fijn om even je eigen plekje te hebben.” De meeste mensen die komen werken bij het hostel zijn mensen met een gezin, merkt Marco op.

“Het is een heerlijke plek om te werken en we zien echt dat mensen terugkomen op het moment dat ze hier eens kennis mee hebben gemaakt”, zegt Marco.

Lees ook

studiodewitt

Zaterdag in Studio De Witt: Indorock, Dordt in Stoom en formatieprocessen

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met de initiatiefnemers van het vinylproject Indorock. Hij duikt met hen in de rijke muzikale geschiedenis.

archieffotopolitie

Verdachten van babbeltrucs nu herkenbaar in beeld

De politie heeft herkenbare beelden gedeeld van meerdere verdachten die zijn betrokken bij oplichtingszaken in onze streek. Daarbij raakten de slachtoffers uit Dordrecht, Papendrecht en Bleskensgraaf in totaal zo’n 20.000 duizend euro kwijt.

IMG_8007 (1)

Deze minibusjes zijn gloednieuw én heel handig tijdens lange brugsluiting

Een wandeling naar de dichtstbijzijnde bushalte. Het klinkt heel simpel, maar niet voor iedereen in onze streek is het vanzelfsprekend. Voor die mensen is de Wijkhopper, een klein busje die korte ritjes aflegt, essentieel. Al helemaal als de Papendrechtsebrug binnenkort negen maanden dicht is voor al het verkeer.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Slachtoffer dodelijke woningbrand Rotterdam komt uit Zwijndrecht

De persoon die afgelopen zondag om het leven is gekomen bij een woningbrand in Rotterdam-Zuid, is een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Dat heeft de politie bekend gemaakt. De politie doet nog onderzoek naar hoe hij om het leven is gekomen.

drone

Van straatraces tot diefstal: deze drone bewaakt 24/7 dit bedrijventerrein

Een drone die de veiligheid op een bedrijventerrein extra kan waarborgen. Het gebeurt nu in onze streek alleen nog in Zwijndrecht, waar bedrijventerrein De Geer en Groote Lindt een pilot draaien met het apparaat. Zo kunnen zaken als diefstal, vandalisme en straatraces beter worden aangepakt.

05afacb5-79e3-3a04-975b-cb6aee3a5da5

Weinig hoop voor wandelaar Erik (53), al dagen vermist op Saba

De 53-jarige Erik Matthijsen, die al dagen wordt vermist op het Caribische eiland Saba, is waarschijnlijk overleden. Dat zegt Jonathan Johnson, gezaghebber van Saba, in een videoboodschap op sociale media.