gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Op zoek naar een werkplek in de natuur? Stayokay verhuurt huisjes voor thuiswerkers

c1a00f42215dc7af1f66aa4e7181afbd

Thuiswerken is al vanaf het begin van het coronatijdperk een maatregel om de verspreiding van het virus tegen te gaan. Het thuiswerken klinkt misschien makkelijk, maar niet iedereen heeft binnen handbereik een prettige werkomgeving. Daarom biedt Stayokay Dordrecht nu huisjes aan om rustig je werk te kunnen doen.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Thuiswerken is al vanaf het begin van het coronatijdperk een maatregel om de verspreiding van het virus tegen te gaan. Het thuiswerken klinkt misschien makkelijk, maar niet iedereen heeft een prettige werkomgeving binnen handbereik. Daarom biedt Stayokay Dordrecht nu huisjes aan om rustig je werk te kunnen doen.

“Toen de tweede lockdown kwam bedachten we om de wikkelhuisjes aan te bieden als werkplek, want daar mogen wij mensen nog wel ontvangen”, vertelt manager Marco Verdouw. Stayokay heeft vier van deze soort huisjes staa. Deze zijn normaal gesproken ideaal voor een weekendje weg.

Anasha van Tooren is een van de mensen die met regelmaat Stayokay uitkiest om haar werk rustig te kunnen doen. “Ik heb drie kinderen en een man die thuis werkt. Het is dan wel erg fijn om even je eigen plekje te hebben.” De meeste mensen die komen werken bij het hostel zijn mensen met een gezin, merkt Marco op.

“Het is een heerlijke plek om te werken en we zien echt dat mensen terugkomen op het moment dat ze hier eens kennis mee hebben gemaakt”, zegt Marco.

Lees ook

alicesprings

Zondag op TV Dordrecht: Big Rivers-concert Alice Springs

Augustus is Big Rivers-maand, met iedere week een concert van de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland. De komende zondagen is het slotconcert van Alice Springs te zien op TV Dordrecht.

1000132020

Graafmachine in vlammen op in bos, brandweer voorkomt verspreiding vuur

In het Alblasserbos in Papendrecht is zaterdagochtend een graafmachine in brand gevlogen. Het voertuig is volledig in vlammen opgegaan.

IMG_5345

Jonge fietser aangereden op rotonde in Zwijndrecht

Een fietser is maandagochtend aangereden op de rotonde naar de Brugweg in Zwijndrecht. De jongen is ter plekke gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

speld-768x511

Karoline Prins ontvangt zilveren gemeentespeld voor inzet voor kwetsbare moeders en baby’s

Karoline Prins heeft de zilveren gemeentespeld van Papendrecht ontvangen. Burgemeester Margreet van Driel reikte de onderscheiding uit als blijk van waardering voor haar uitzonderlijke en jarenlange inzet voor kwetsbare vrouwen, moeders en baby’s.

pexels-happyrisingguy-33672857

Geen vuurwerkshow te zien in Alblasserdam tijdens jaarwisseling: 'eerst ervaring opdoen'

Alblasserdammers kunnen komende jaarwisseling geen vuurwerkshow in hun eigen gemeente bekijken. De gemeente kiest ervoor om eerst ervaring op te doen met de landelijke regelgeving en de effecten daarvan, nu er sinds dit jaar een vuurwerkverbod geldt.

Webfoto

In dit dorp genieten honderden kinderen van de Speel-In: ‘Ieder kind kan hier gewoon lekker kind zijn’

Een groot zomerspektakel voor kinderen. Van timmerdorp tot een gamezone en van een spookhuis tot het laten zetten van een nep-tatoeage. Het kan allemaal bij de Speel-In in Hardinxveld-Giessendam. Het evenement is een soort kindervakantiewerk voor kinderen uit het dorp en omgeving. Extra bijzonder, omdat er maar weinig activiteiten voor deze doelgroep in de buurt te vinden zijn.