Dordrecht, Netherlands

Opbouw kerstmarkt in volle gang

Vanaf morgen is het weer tijd voor de grootste kerstmarkt van Nederland. Die wordt in de binnenstad gehouden. Er worden tussen de 350 en 400 duizend bezoekers verwacht.
Matthijs Meerman | 12 december 2019 16:59 | Aangepast op 12 december 2019 16:59
“Er zijn geen unieke dingen, want de kerstmarkt is in zijn geheel uniek. Nergens in Nederland wordt zo’n evenement gehouden,” vertelt Gerben Baaij. “Het is echt uniek in Nederland dat een hele binnestad wordt omgetoverd voor drie dagen.”

Er is wel een kans dat het zaterdag flink hard gaat waaien. In 2014 is de kerstmarkt al een keer afgelast vanwege het weer. De organisatie doet er alles aan om het evenement door te laten gaan.

“Wij hebben contact met allerlei deskundige weervoorspellers, die weten er allemaal meer vanaf dan de weer-apps. Op basis daarvan nemen we maatregelen voor de veiligheid. Mocht het evenement doorgaan dan kan je er vanuit gaan dat het ook echt veilig is.”

&t=1s

Lees ook

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...

Brand wint in Italië en draagt zege op aan overleden moeder

Lucinda Brand heeft zondag op zeer overtuigende wijze de wereldbekerwedstrijd veldrijden op Sardinië...

Ongeneeslijk zieke Eva (5) ontsteekt lichtjes in kerstboom: 'Ik vind het fantastisch'

Samen met haar broertjes ontstak de terminale Eva (5) uit Dordrecht zaterdagmiddag de 25 duizend lic...

Kuijt is helder na nederlaag FC Dordrecht: 'Doen onszelf enorm tekort'

FC Dordrecht verprutste zaterdag veel te veel kansen, iets waar opponent Willem II in het slotkwarti...