Dordrecht, Netherlands

Opbouw podia Big Rivers Festival al begonnen

Wie goed oplet in de stad, kan zien dat het opbouwen voor het Big Rivers Festival komend weekeinde al is begonnen.Met name het podium bij de Grote Kerk is al een eindje op gang. Daarna volgen de andere plekken. Volgens directeur Liselotte Gatzen is het veel werk. ”Maar we hebben veel goede mensen.”Vrijdag en zaterdag wordt het nog een hele uitdaging om het podium op het Statenplein in te richten. Het podium wordt woensdag al neergezet, maar na de markt is er slechts een uurtje om het podium in gereedheid te brengen.Fietsen die in de weg staan, worden simpelweg opzij geschoven. Tijdens Big Rivers kan men de fietsen kwijt in de extra fietsenstallingen aan Bagijnhof, bij de Grote Kerk en op de Grote Markt. Uiteraard zijn deze stallingen gratis.Volgens Gatzen staan de bekende namen het grootst op de reclameposters, zoals Diggy Dex, Danny Vera, Maan, Toontje Lager en Paul Elstak.Voor de echte liefhebber is er woensdag al een programma met K-Beng. Het is een kleinkunstfestival met een optreden van onder meer de Amazing Stroopwafels.
Leo Roubos | 9 juli 2019 17:29 | Aangepast op 9 juli 2019 17:29
Met name het podium bij de Grote Kerk is al een eindje op gang. Daarna volgen de andere plekken. Volgens directeur Liselotte Gatzen is het veel werk. ”Maar we hebben veel goede mensen.”

Vrijdag en zaterdag wordt het nog een hele uitdaging om het podium op het Statenplein in te richten. Het podium wordt woensdag al neergezet, maar na de markt is er slechts een uurtje om het podium in gereedheid te brengen.

Fietsen die in de weg staan, worden simpelweg opzij geschoven. Tijdens Big Rivers kan men de fietsen kwijt in de extra fietsenstallingen aan Bagijnhof, bij de Grote Kerk en op de Grote Markt. Uiteraard zijn deze stallingen gratis.

Volgens Gatzen staan de bekende namen het grootst op de reclameposters, zoals Diggy Dex, Danny Vera, Maan, Toontje Lager en Paul Elstak.

Voor de echte liefhebber is er woensdag al een programma met K-Beng. Het is een kleinkunstfestival met een optreden van onder meer de Amazing Stroopwafels.

Lees ook

Persoon uit Beneden-Merwede gered na omslaan bootje

Op de Beneden-Merwede bij Sliedrecht is zaterdagmiddag een klein motorbootje omgeslagen. Een persoon...

Mohamed loopt razendsnelle tijd in zijn eerste hardloopwedstrijd: 'Ik bleef maar inhalen en inhalen'

Zonder trainingsschema of benul van zijn eigen snelheid verscheen hardloper Mohamed Badi (27) afgelo...

Gewapende woningoverval in Molenlanden, drie aanhoudingen

De bewoner van een huis in Schelluinen is vrijdagnacht overvallen. Dat gebeurde rond 04.20 uur. De p...

Eerste dementievriendelijke theatershow komt naar deze gemeente: ‘Zij hebben ook recht op een mooie voorstelling’

Zondag is er een bijzonder theaterstuk in Theater de Willem in Papendrecht te zien: de allereerste d...

Gemoederen lopen hoog op bij 'Ouwe Jonges'

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondag weer het nieuws van de afgelopen weken doorgenomen. ...

Helikopter met enorme hoepel vliegt boven de streek en dit is de reden

Het zal deze zaterdag ongetwijfeld een bijzonder gezicht zijn. Een helikopter met een enorme hoepel ...