Dordrecht, Netherlands

Opbrengst Zomerfestival is voor Babyhuis

Het eerste ‘We Love Zomerfestival’ heeft een bedrag van bijna € 360 opgebracht. Dat werd door de organisatie overhandigd aan sociotherapeute Pamela van het Babyhuis.
Gert van der Steen | 2 juli 2018 10:40 | Aangepast op 2 juli 2018 10:40
Het zomerfestival werd zaterdag gehouden in de Grote Spuistraat en de Voorstraat-West. Op alle vijf steigers van de Voorstraat was een singer/songwriter te beluisteren. ‘s Middags traden er twee bands op in de Spuistraat en ‘s avonds nog eens twee aan de kop van de Voorstraat. Op die plek was in de middag ook een jeugdorkest te vinden.

De opbrengst van het festival kwam van de 60 standhouders als dank voor het gratis ter beschikking gestelde kraampje. Bovendien hielden drie aardige dames een collecte.

Lees ook

Winnares Groot Dordts Dictee maakte maar één spelfout: ‘Spelling is niet mijn favoriete onderdeel'

Wie kan het beste spellen? De gemeente Dordrecht en Scholengroep Driestar-Wartburg organiseerde dond...

'Zorgwekkende' toename van wapens: Preventief fouilleren gaat door in deze zes wijken

De politie gaat door met het preventief fouilleren van mensen in zes Dordtse wijken. “De toename van...

Overvaller dreigt met vuurwapen in slijterij

Een slijterij aan het Van Eesterenplein in Dordrecht is vrijdagochtend overvallen. Daarbij is gedrei...

Zwijndrechtenaar, Dordtenaar en Papendrechter aangehouden voor woningoverval in Utrecht

Een minderjarige jongen uit Zwijndrecht, een 19-jarige jongen uit Dordrecht en een 20-jarige jongen ...

Geen racebaan meer en veiligheid voor fietsers: Aanpassingen moeten deze weg veiliger maken

Een einde aan omleidingen en hopelijk een einde aan gevaarlijke situaties op de drukbezette Laan van...

Inspectie heft verscherpt toezicht Botox-salon op: ‘De salon werkt inmiddels volgens de regels’

Schoonheidssalon FillerHouse in Dordrecht staat niet langer onder verscherpt toezicht van de Inspect...