Dordrecht, Netherlands

Opbrengst Zomerfestival is voor Babyhuis

Het eerste ‘We Love Zomerfestival’ heeft een bedrag van bijna € 360 opgebracht. Dat werd door de organisatie overhandigd aan sociotherapeute Pamela van het Babyhuis.
Gert van der Steen | 2 juli 2018 10:40 | Aangepast op 2 juli 2018 10:40
Het zomerfestival werd zaterdag gehouden in de Grote Spuistraat en de Voorstraat-West. Op alle vijf steigers van de Voorstraat was een singer/songwriter te beluisteren. ‘s Middags traden er twee bands op in de Spuistraat en ‘s avonds nog eens twee aan de kop van de Voorstraat. Op die plek was in de middag ook een jeugdorkest te vinden.

De opbrengst van het festival kwam van de 60 standhouders als dank voor het gratis ter beschikking gestelde kraampje. Bovendien hielden drie aardige dames een collecte.

Lees ook

Met theatershow Bara’s en Boerenkool trapt Tortilla de kinderboekenweek af

De kinderboekenweek is weer van start, met dit jaar als thema: "Bij mij thuis". In Dordrecht gaat th...

Woensdag op TV Dordrecht: Via Cultura Magazine

In het Via Cultura Magazine van deze week een interview met Remi Balistreri over ‘Ontdek Dordrecht’ ...

Schoten gelost in Papendrecht door politie

Tijdens een actie van de Dienst Speciale Interventies van de politie in de Stellingmolen zijn dinsda...

Opknapbeurt voor oude schoorsteen Dordrechtse Melk Inrichting

Er is een begin gemaakt met de restauratie van de schoorsteen van de voormalige Dordrechtse Melk Inr...

Kraampjes en presentaties over Spuiboulevard tijdens informatiemarkt

De Spuiboulevard gaat flink op de schop. Om bewoners bij te praten over de plannen, organiseerde de ...

50 jaar Winkelcentrum Sterrenburg: 'Een en al nostalgie!'

De oude foto's trokken een hoop aandacht. Veel mensen die even stopten en ze goed bestudeerden. "Ik ...