Dordrecht, Netherlands

Open Air Bibelot

Zaterdag vond op het Energieplein onder de titel Bibelot Open Air een gratis festival plaats waarmee Bibelot haar seizoen officieel opende.
Fokko van der Straaten | 26 augustus 2018 14:28 | Aangepast op 26 augustus 2018 14:28
Formaties vanuit en buiten Dordt presenteerden zich. Ondanks dat er er af en toe een flinke regenbui viel kwam er toch flink wat publiek op de gratis concerten af.

Na het RTV Dordrecht Nieuws zenden we een uitgebreid verslag uit van dit Bibelot Open Air Festival in ons programma Dit Weekend In Dordt.

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...