gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Open Atelierroute 2019

15d4263c1dd3d4e5f0bccbd6b9b3b3c6

Als u altijd al eens in de werkplaats van een kunstenaar heeft willen rondkijken, kunt u het komend weekend bij de Open Atelierroute Dordrecht doen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Ruim 50 professionele beeldend kunstenaars en vormgevers openen op zaterdag 16 en zondag 17 maart hun deuren voor het publiek. Zij laten hun recentste werk zien en vertellen er over.

Bij Pictura aan de Voorstraat is een route te krijgen die u zelf kunt afleggen. Maar er zijn ook rondleidingen door deskundigen op beide dagen. Die zijn geheel gratis.

Ook vertrekt er op beide dagen om 11.30 uur een (ook weer gratis) bus vanaf Pictura, waarmee u met gids ateliers kunt bezoeken die buiten het centrum liggen. Daarvoor is aanmelden wel nodig, want er kunnen maximaal 20 mensen mee. De excursie duurt drie uur.

Alle gegevens over de rondleidingen zijn te vinden op www.dordrechtsmuseum.nl/openatelier.

De Open Atelierroute is een initiatief van Pictura en het Dordrechts Museum.

Lees ook

dag-van-de-bouw_tcm26-356290

Papendrechtsebrug opent bouwhekken voor open dag: 'Spannend!'

Altijd al een kijkje willen nemen bij het nieuwe bruggebouw van de Papendrechtsebrug? Deze zaterdag gaan de bouwhekken wagenwijd open voor het publiek. Dit is in het kader van de De Dag van de Bouw.

h90foto

Defensie-helikopter maakt spectaculaire duik vlak boven rivier, dit is waarom

Het is geen alledaags gezicht: een helikopter die boven het Drierivierenpunt een duik richting het water inzet. De actie wordt vastgelegd vanuit Dordrecht en online verschijnen de nodige filmpjes, maar wat zien we nu eigenlijk?

Kermis Dordrecht

kermis

Nieuw, hoger en griezeliger: Zomerkermis keert terug naar Dordt

Het kwik stijgt en dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: Zomerkermis Dordrecht XXL. Van zaterdag 20 juni tot en met zondag 28 juni kan er weer gegild worden in de achtbaan, gevist worden naar eendjes en gerild worden in het spookhuis. “We hebben twaalf gloednieuwe smaken die de Dordtenaren nog niet geproefd hebben”, aldus Ruud de Dreu, kermismeester van de Dordtse Zomerkermis.

brandweer talmastraat ha-gi

Gasleiding geraakt tijdens werkzaamheden in Hardinxveld-Giessendam

Een gasleiding is geraakt tijdens werkzaamheden aan de Talmastraat in Hardinxveld-Giessendam. Hierdoor ontstond buiten een woning een gaslekkage.

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.