gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Open Atelierroute 2019

15d4263c1dd3d4e5f0bccbd6b9b3b3c6

Als u altijd al eens in de werkplaats van een kunstenaar heeft willen rondkijken, kunt u het komend weekend bij de Open Atelierroute Dordrecht doen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Ruim 50 professionele beeldend kunstenaars en vormgevers openen op zaterdag 16 en zondag 17 maart hun deuren voor het publiek. Zij laten hun recentste werk zien en vertellen er over.

Bij Pictura aan de Voorstraat is een route te krijgen die u zelf kunt afleggen. Maar er zijn ook rondleidingen door deskundigen op beide dagen. Die zijn geheel gratis.

Ook vertrekt er op beide dagen om 11.30 uur een (ook weer gratis) bus vanaf Pictura, waarmee u met gids ateliers kunt bezoeken die buiten het centrum liggen. Daarvoor is aanmelden wel nodig, want er kunnen maximaal 20 mensen mee. De excursie duurt drie uur.

Alle gegevens over de rondleidingen zijn te vinden op www.dordrechtsmuseum.nl/openatelier.

De Open Atelierroute is een initiatief van Pictura en het Dordrechts Museum.

Lees ook

oplichting oudere man

Ouderen in de hele streek slachtoffer van oplichter Abdul W.: drie jaar cel

Agent, bankmedewerker en pakketbezorger: Abdul W. (24) was het allemaal. In verschillende gemeenten in onze regio was hij betrokken bij oplichting van ouderen, nu is hij veroordeeld tot drie jaar cel. Hij is al eerder veroordeeld voor oplichting, maar ging direct na zijn vrijlating meermaals in de fout.

stichting buitenzinnig moet weg

Einde voor BuitenZinnig? ‘Ik moet er niet aan denken dat dit niet meer bestaat’

Waar ligt de toekomst van stichting BuitenZinnig? Per 1 januari staat de organisatie achter de dagbesteding en het vrijwilligerswerk aan de Zamenhoflaan in Dordrecht op straat. Het huidige pand wordt gesloopt voor nieuwbouw, maar een alternatieve locatie is er nog niet. “Elke nieuwe locatie wordt door de gemeente afgewezen.”

ongeluka16asmedia

Dode bij ongeluk A16 is vrouw (73) uit Dordrecht, man (80) zwaargewond in ziekenhuis

De vrouw die maandag om het leven kwam bij het ongeluk op de A16 bij Hendrik-Ido Ambacht is een 73-jarige vrouw uit Dordrecht. Dat meldt de politie aan Rijnmond. Een 80-jarige man, ook uit Dordrecht ligt zwaargewond in het ziekenhuis.

20261015_101657

Niet alleen voor de dorst, ook als troost: Rijkswaterstaat bedankt reizigers en deelt appels uit

Een appeltje voor de dorst of fietslampjes om ook in het donker zichtbaar te zijn: Rijkswaterstaat deelt op verschillende locaties in onze streek bedankjes uit aan alle reizigers vanwege de alternatieven die zij hebben gekozen sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug.

FOTO2 WEBSITE

In dit huis leer je wat je moet doen als er brand uitbreekt

Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.

PSX_20261024_091726

BMW uitgebrand op parkeerplaats

Een geparkeerde BMW in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand.