gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Open Atelierroute 2019

15d4263c1dd3d4e5f0bccbd6b9b3b3c6

Als u altijd al eens in de werkplaats van een kunstenaar heeft willen rondkijken, kunt u het komend weekend bij de Open Atelierroute Dordrecht doen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Ruim 50 professionele beeldend kunstenaars en vormgevers openen op zaterdag 16 en zondag 17 maart hun deuren voor het publiek. Zij laten hun recentste werk zien en vertellen er over.

Bij Pictura aan de Voorstraat is een route te krijgen die u zelf kunt afleggen. Maar er zijn ook rondleidingen door deskundigen op beide dagen. Die zijn geheel gratis.

Ook vertrekt er op beide dagen om 11.30 uur een (ook weer gratis) bus vanaf Pictura, waarmee u met gids ateliers kunt bezoeken die buiten het centrum liggen. Daarvoor is aanmelden wel nodig, want er kunnen maximaal 20 mensen mee. De excursie duurt drie uur.

Alle gegevens over de rondleidingen zijn te vinden op www.dordrechtsmuseum.nl/openatelier.

De Open Atelierroute is een initiatief van Pictura en het Dordrechts Museum.

Lees ook

nepagentomroepmaxpolitie

‘Martin Hoogkramer’ blijkt geen agent maar oplichter, vrouw is hem te slim af

Een vrouw uit Ridderkerk heeft eerder deze zomer een oplichter in de val gelokt. De nepagent deed zich voor als ‘Martin Hoogkramer’, niet te verwarren met zanger Mart Hoogkamer.

gemeenteridderkerkhardrijders

Zo neemt deze gemeente maatregelen tegen hardrijders

De gemeente Ridderkerk gaat op verschillende plekken maatregelen nemen om ervoor te zorgen dat verkeer minder hard rijdt. De werkzaamheden vinden binnen nu en het einde van het jaar plaats.

autobrand wilhelminaboom busink

Auto en busje van Dordts eetcafé in vlammen op, man (50) aangehouden

De politie heeft een 50-jarige man aangehouden voor de betrokkenheid bij een voertuigbrand in Dordrecht. Het gaat om de brand bij eetcafé De Wilhelminaboom in april, toen een bedrijfsbus- en auto in vlammen opgingen.

foto

Vrachtwagens botsen op A16, automobilisten negeren rode kruizen

Twee vrachtwagens zijn woensdagochtend gebotst op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Door het ongeluk staat verkeer tussen Dordrecht en Rotterdam in de file.

20261021_093104

Pontje erbij? Rijkswaterstaat 'in gesprek' over extra vaartuig in de spits

Er komt mogelijk een extra pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht. Vanwege drukte op de ene pont die vaart zoekt Rijkswaterstaat naar oplossingen. Een voorlopige oplossing is een vaart in de spits eruit halen. Tot onbegrip van reizigers.

8962698e-c059-33fd-9041-41a6f34e427d

Acht kleine katjes gedumpt in wasmand langs drukke weg

Acht kittens in een wasmand langs een drukke weg. Het is niet bepaald de ideale plek voor jonge diertjes. Vrijdagochtend ontdekte een vrouw de mand langs de Parallelweg in Hardinxveld-Giessendam en schakelde de dierenambulance in.