Zaterdag hield ToBe, het cultuur centrum in het Energiehuis Open Dag.
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 23 juli 2026 17:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 24 juli 2026 10:59
Redactie Streekomroep | 24 juli 2026 15:00
Voor de tweede keer in korte tijd is er een mobiele camera geplaatst in een straat in Zwijndrecht. In een huis aan De Were woont volgens de gemeente een overlastgevend gezin, dat al meermaals betrokken is geweest bij meldingen van onder meer intimidatie en bedreiging. Buurtbewoners uitten eerder al hun zorgen over de overlast.
Vanwege een seinstoring reden er woensdagochtend minder treinen tussen Dordrecht en Rotterdam. De eerste treinen vielen uit rond 08.00 uur.
Verwarring en frustratie in de Papendrechtse politiek: een dag voordat het nieuwe college van PVV, VVD en Onafhankelijk Papendrecht (OP) zou worden geïnstalleerd, heeft het geen meerderheid meer in de raad. OP-fractielid Hendrika Hoekstra heeft zich afgesplitst van haar partij en gaat als zelfstandig raadslid verder. De geplande benoeming van de nieuwe wethouders gaat dan ook niet door.
Een concert op een historische pont, midden in de natuur bij de Sophiapolder in Hendrik-Ido-Ambacht. Dat kunnen bezoekers deze vrijdag en zaterdag voor het eerst beleven tijdens het allereerste Concert op Natuureiland Sophiapolder. Wat maakt deze bijzondere concertavond anders dan een regulier optreden?
Hoe zoek je naar mensen onder het puin na heftige aardbevingen? Jan-Willem de Jonge uit Dordrecht vertrok naar Venezuela, samen met ruim zestig andere hulpverleners van USAR Nederland. Daar werkte hij mee aan de reddingsoperatie na de zware aardbevingen die het land troffen op 24 juni.
brug
De Merwedebrug bij Gorinchem is niet voor niets gesloten voor vrachtverkeer. Volgens hoogleraar Bouwkunde en Civiele Technieken Rob Nijsse van de TU Delft bestaat er een serieus risico als zware vrachtwagens over de verouderde brug blijven rijden.