Zaterdag hield ToBe, het cultuur centrum in het Energiehuis Open Dag.
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 12 juni 2026 21:33
Corrado Francke | 12 juni 2026 21:03
Corrado Francke | 12 juni 2026 07:00
De gemeente Molenlanden wil voor de zomervakantie een beslissing nemen over waar in de gemeente één of meerdere azc-locaties komen. Aan de lijst van mogelijke plekken zijn nu drie locaties toegevoegd. De gemeente wil inwoners de komende tijd duidelijkheid geven en zorgen zo goed als mogelijk wegnemen.
Op zijn twintigste werd Tim Groeneweg uit Dordrecht beëdigd als advocaat in Rotterdam, als jongste ooit in Nederland. Maar voor hem draait het werk niet om die titel of leeftijd. “Het gaat om het vertrouwen dat je krijgt.”
huisvesting
De gemeente Papendrecht wil het voormalig asielpand aan de Seringenstraat gebruiken als woonruimte voor mensen met een verblijfsvergunning. Het gebouw moet vanaf dit najaar beschikbaar komen voor 25 tot 40 personen en zal een jaar beschikbaar blijven.
"Schaf het luchtalarm niet af!" Het is de oproep van dertig lokale partijen in heel Nederland, waaronder Slydregt.NU. De partijen reageren daarmee op minister Van Weel van Justitie, die maandag schreef dat de bekende sirene vanaf 1 januari 2028 verdwijnt.
Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.
De eerste flexwoningen voor Oekraïners aan de Dordtse Vlijkade staan op hun plek. Met een hijskraan zijn deze week de woningen, die gebouwd zijn in een fabriek, vanaf een dieplader op hun plek gehesen. Uiteindelijk moeten de achttien woningen plaats gaan bieden aan 98 Oekraïners.