Dordrecht, Netherlands

Open dag Da Vinci College wéér online

De toekomstige studenten voor het Da Vinci College kunnen dit jaar niet fysieke de locatie op het Leerpark ontdekken. Vanwege de aankomende persconferentie en het advies van het OMT, kiest de school voor een online open dag. Via de webcam proberen docenten alsnog een indruk te geven van hun opleiding.
Stephanie Roggekamp | 26 november 2021 13:10 | Aangepast op 26 november 2021 13:10
Net als vorig jaar wordt de open dag geannuleerd. “Heel jammer”, vindt Mascha de Mink, woordvoerder van het Da Vinci College. “We gaan kijken of we eind januari nog een fysieke open dag kunnen organiseren.” Maar voor zaterdag zullen de jongeren de school moeten ontdekken via hun laptop. “De docenten zullen op locatie aanwezig zijn om zo toch een beeld te geven over hoe het op de locatie eruit ziet.”

Er zullen 37 voorlichtingen zijn over de opleidingen en is de mogelijkheid er om te chatten met de huidige studenten. “Vorig jaar was het goed bezocht, en we verwachten dat het weer zo zal zijn. Voor de fysieke open dag hadden er namelijk rond de 840 mensen zich aangemeld.”

Meest gelezen

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

Leraren en scholieren rennen voor goede doel DrechtStadLoop: 'Hopen de duizend aan te tikken'

Leerlingen van het Insula College Koningsstraat rennen deze zondag de DrechtStadLoop en zamelen geld...

Docuserie 'Zeespiegels' op TV Dordrecht

Wat zijn de gevolgen van de klimaatverandering voor onze regio? Over deze vraag maakte Gerlanda Wijn...

Jongen (18) met geweld beroofd, niemand greep in

Een 18-jarige jongeman uit Dordrecht is woensdagmiddag beroofd ter hoogte van een tunneltje onder ro...

De Plucheplakkers: krijgt overwinning van de FC een bekervervolg?

FC Dordrecht wint na twee nederlagen op een rij weer eens: 2-1 wordt het bij Helmond Sport. Maar kri...

De stemmen zijn geteld: kijk hier voor de verkiezingsuitslag in jouw gemeente

De PVV is in de streek minder populair dan bij de Tweede Kamerverkiezingen in 2023. Waar de partij v...

Hoogste opkomstpercentage in Molenlanden, grote kans op inwoner in de Kamer

De SGP is in de gemeente Molenlanden de grootste partij geworden bij de Tweede Kamerverkiezingen. 18...