gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Open dag Dordtse dierenartsen

In Dordrecht houdt het Verwijscentrum open huis op zaterdag 3 oktober.Dat gebeurt in het kader van de landelijke open dag van dierenartsen. Het Dordtse Verwijscentrum aan de Valsterweg is een specialistisch dierenziekenhuis, waar uit heel Nederland dieren naar toe worden gebracht voor gecompliceerde onderzoeken en behandelingen. Het is ook de regionale spoedkliniek, waar 24/7 een beroep op kan worden gedaan. Bezoekers krijgen tijdens de open dag rondleidingen in het hele ziekenhuis en kunnen zo zien wat de diergeneeskunde nu te bieden heeft. Er kan een kijkje worden genomen in operatiekamers, de spoedafdeling en intensive care, het laboratorium, CT-, röntgen- en MRI-afdeling, enz.Er wordt een feestdag van gemaakt met hapjes en drankjes en allerlei kraampjes.Ook kinderen komen deze dag ruim aan bod met o.a. knuffeldierenspreekuur, suikerspinnen en springkussen.

Gert van der Steen |  | Aangepast op

Lees ook

businkautobrandhagi

Twee autobranden in één nacht in de streek

Op twee plekken in de streek zijn in de nacht van woensdag op donderdag auto’s in vlammen opgegaan. Eerst was het raak aan de Sluisweg in Hardinxveld-Giessendam, nog geen uur later aan de Buitendijks in Papendrecht.

PSX_20261007_140234

Auto in vlammen op bij winkelcentrum, bluswagen kan parkeerdek niet op

Op het parkeerdek van winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht is woensdag een auto in vlammen opgegaan. De brandweer had veel moeite om de auto te bereiken, want de bluswagen kon het parkeerdek niet op.

aanhouding Ridderkerk

Buurt hoort knal, 31-jarige man uit huis gehaald

Een 31-jarige inwoner van Ridderkerk is dinsdagavond door een arrestatieteam uit zijn huis gehaald. Buurtbewoners hadden aan het begin van de avond een knal gehoord en ook zouden er spullen uit de flat aan de Reijerweg zijn gegooid.

Sara bij Jetten foto David Mingelen

Chronisch zieke Sara (11) praat met premier Rob Jetten: 'Hij zei dat hij er iets mee gaat doen'

De chronisch zieke Sara Verbrugge (11) uit Dordrecht heeft deze week gesproken met premier Rob Jetten over zeldzame ziektes en de problemen waar mensen met een beperking dagelijks tegenaan lopen. "Ik vond de premier heel aardig en hij zei ook dat hij er iets mee ging doen."

nk20260911NKS03692

FC Dordrecht verspeelt voorsprong en gaat voor vierde keer op rij onderuit

FC Dordrecht heeft op bezoek bij FC Eindhoven voor de vierde keer op rij een wedstrijd verloren. In de lichtstad kwamen de Schapekoppen nog wel op voorsprong, maar moest het in de tweede helft, mede door een rode kaart van Bjorn Hardley, het onderspit delven: 2-1.

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.