Dordrecht, Netherlands

Open Dag Louterbloemen goed bezocht

De open dag ‘Pets & Pancakes’ van dierenasiel Louterbloemen heeft afgelopen zaterdag een paar honderd bezoekers getrokken.
Gert van der Steen | 22 juni 2015 11:48 | Aangepast op 22 juni 2015 11:48
De open dag ‘Pets & Pancakes’ van dierenasiel Louterbloemen heeft afgelopen zaterdag een paar honderd bezoekers getrokken.

Voor kinderen waren er veel activiteiten georganiseerd, met als hoogtepunt het versieren (en verorberen) van een pannekoek. Was die voor de kinderen gratis, de ouders moesten er wel voor betalen. Samen met de verkoop van broodjes en drankjes en de opbrengst van de bingo ‘s middags leverde dat 844 euro op. Dat bedrag werd door de stichting Dierenlot verdubbeld, zodat bijna 1700 euro kon worden bijgeschreven. Hoe goed dat bedrag ook gebruikt zou kunnen worden voor de nieuwbouwplannen van het asiel, het zal voorlopig weer opgaan aan medische kosten.

Het doel van de dag, aandacht vragen voor asieldieren, is echter ruimschoots behaald.

Lees ook

Naar de film met je oude guldens: The Movies houdt ludieke actie

Wie nog een geeltje of snip op zolder heeft liggen, kan daar donderdag of vrijdag een filmkaartje bi...

Leve de Koning! Dit kun je dit jaar verwachten tijdens Koningsdag in Dordrecht

Van de Oranjemarkt tot de vuurwerkshow: Koningsdag wordt dit jaar weer als vanouds gevierd. Na twee ...

Formatiegesprekken Dordtse partijen afgerond

De gesprekken met alle 14 Dordtse fracties zijn inmiddels gevoerd. Informateur Pauline Bouvy-Koene i...

Dordtenaren met groene vingers gezocht die tuinmaatje willen worden

Het project ‘Sociaal Tuinieren’ is op zoek naar tuinmaatjes. Het project is een samenwerking tus...

Ruziemaker sloopt ruit van Krispijnse woning

Een man is woensdagmiddag flink tekeer gegaan bij een ruzie in een Krispijnse woning. Daarbij vernie...

Organisatie Rommeldam wordt overladen met spullen: "Er komt extra veel binnen door corona"

Er stonden zaterdagochtend flink wat auto's voor de (nieuwe) loods van Rommeldam. De jaarlijkse romm...