Dordrecht, Netherlands

Open dag op oude School Vest

De vroegere School Vest houdt 26 november een open dag. Het gebouw is verbouwd tot Gastenhuis voor zorg aan mensen met dementie. Het is de eerste vestiging van een landelijke zorgformule.
Peter Tromp | 15 november 2016 15:13 | Aangepast op 15 november 2016 15:13
De medewerkers van het nieuwe Gastenhuis geven rondleidingen door het gebouw. Er is koffie en thee en iedereen is welkom.

Het gastenhuis wordt geleid door een zorgechtpaar dat ook in het gebouw woont. In de oude school is plek voor twintig bewoners. Zoveel zijn er bij de start nog niet.

Gastenhuis Dordrecht gaat 1 december officieel van start. Lokalen zijn omgebouwd tot appartementen. Het trappenhuis is in oude glorie hersteld.

De open dag op zaterdag 26 november duurt van 10.00 tot 15.00 uur.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...