Gert Jan van der Kolm heeft een duurzaam huis en doet mee aan de eerste duurzame huizenroute in Dordrecht. Wethouder Rik van der Linden kwam afgelopen zaterdag op bezoek.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Redactie Streekomroep | 4 november 2026 12:50
Redactie Streekomroep | 6 november 2026 13:25
Bij een explosie op het balkon van een portiekwoning aan de Dr. Boutensstraat in Zwijndrecht zijn zondagavond twee ruiten gesneuveld. Ook ontstond er een kleine brand, die door de brandweer is geblust.
De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.
Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.
Vechtende scholieren en filmpjes daarvan die circuleren op internet. Het speelt rond alle middelbare scholen in Zwijndrecht en verdient alle aandacht, zegt burgemeester Leon Anink. Tegelijkertijd worstelen gemeente en politie. “We krijgen het nog onvoldoende voor elkaar dat ouders over de angstdrempel heen durven stappen om aangifte te doen.”
FC Dordrecht-fans opgelet: De Plucheplakkers sparen de Schapenkoppen niet in de nieuwste podcast-aflevering. De ploeg zette zichzelf namelijk voor schut bij SC Genemuiden, dat ten koste van de Dordtenaren verder bekerde (3-2). Is het dieptepunt nu bereikt?
Binnen twintig minuten keek de ploeg van trainer Paul Nuijten al tegen een 3-0-achterstand aan. Dankzij twee doelpunten van Robin van Asten en een rode kaart aan de kant van de thuisploeg kwam FC Dordrecht nog dichtbij, maar een gelijkmaker bleef uit. FC Dordrecht verliest met 3-2 tot ergernis van spelers, meegereisd publiek en de trainer.