gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Open Lab voor duurzame Drechtsteden

Vrijdag wordt door Cirkellab het startschot gegeven voor een maandelijkse ‘Open Lab’. Doel is ideeën uit te wisselen over circulaire (duurzame) economie in de Drechtsteden.

Jan Bouwens |  | Aangepast op
De deur staat volgens Cirkellab open voor iedereen; bedrijven, gemeenten, start-ups, onderwijs en instellingen uit de regio Drechtsteden. De initiatiefnemers zeggen te streven naar een gelegenheid om zoveel mogelijk partijen op laagdrempelige wijze met elkaar kennis te laten maken, ideeën uit te wisselen en gezamenlijk vorm te geven aan de zogenaamde "circulaire kansen" in de regio.

Open Lab vindt iedere laatste vrijdag van de maand plaats, met uitzondering van de maanden juli en december. De bijeenkomsten vinden plaats rondom een specifieke thema. Hoewel de thema avonden worden toegelicht door experts, wordt eigen inbreng aangemoedigd.

De eerste Open Lab vindt plaats op vrijdag 26 juni van 15.30 uur tot 17.00 uur aan de Nieuwstraat 12-24. Meer informatie op www.cirkellab.nl

Lees ook

vuurwapenmelding Charlotte de Bourbonstraat

Politie gealarmeerd na mogelijk vuurwapen in woning

De politie is donderdagochtend gewaarschuwd voor iemand met een vuurwapen in een woning aan de Charlotte de Bourbonstraat in Dordrecht. Meerdere agenten doorzochten vervolgens het huis in de wijk Nieuw-Krispijn.

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.

Still website VERSIE3

Toch op het station erachter komen dat er geen trein rijdt: 'Mijn eigen schuld!'

Stilte op station Dordrecht woensdagochtend tijdens de landelijke ov-staking. Geen enkele trein rijdt en dus zijn er lege perrons. Waar de een extra vroeg zijn bed is uitgekomen, komt de ander er pas op het station achter.

noslift

Kapotte lift bij perron? App biedt uitkomst voor rolstoelgebruikers zoals Nick

Op een treinstation aankomen en ontdekken dat de lift op het perron niet werkt. Voor mensen die goed ter been zijn is dat niet direct een probleem, maar voor rolstoelgebruikers is dat andere koek. Dordtenaar Nick Bootsman kaart dit al jaren aan, maar nu is er eindelijk een oplossing met een nieuwe functionaliteit in de NS-app. “Volhouden kan het verschil maken.”

dji_fly_20250712_172056_366_1752333695458_photo_optimized

Steiger rond toren Grote Kerk vanwege grootschalige restauratie

De gemeente Dordrecht begint volgende week aan het inrichten van de bouwplaats rondom de Grote Kerk. Ook wordt vanaf dan een steiger opgebouwd rondom de toren van kerk: een klus die ruim twee maanden gaat duren.

brandmeterkastbusink

Brand in meterkast onder controle

In een huis aan de Grasbroek in Zwijndrecht is donderdagochtend brand uitgebroken. Die woedde in de meterkast van de woning. Inmiddels is de brand onder controle.