Dordrecht, Netherlands

Open Lab voor duurzame Drechtsteden

Vrijdag wordt door Cirkellab het startschot gegeven voor een maandelijkse ‘Open Lab’. Doel is ideeën uit te wisselen over circulaire (duurzame) economie in de Drechtsteden.
Jan Bouwens | 23 juni 2015 10:27 | Aangepast op 23 juni 2015 10:27
De deur staat volgens Cirkellab open voor iedereen; bedrijven, gemeenten, start-ups, onderwijs en instellingen uit de regio Drechtsteden. De initiatiefnemers zeggen te streven naar een gelegenheid om zoveel mogelijk partijen op laagdrempelige wijze met elkaar kennis te laten maken, ideeën uit te wisselen en gezamenlijk vorm te geven aan de zogenaamde "circulaire kansen" in de regio.

Open Lab vindt iedere laatste vrijdag van de maand plaats, met uitzondering van de maanden juli en december. De bijeenkomsten vinden plaats rondom een specifieke thema. Hoewel de thema avonden worden toegelicht door experts, wordt eigen inbreng aangemoedigd.

De eerste Open Lab vindt plaats op vrijdag 26 juni van 15.30 uur tot 17.00 uur aan de Nieuwstraat 12-24. Meer informatie op www.cirkellab.nl

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...