gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Open middag Duurzaamheidsfabriek

.De Duurzaamheidsfabriek organiseert in de Techniekweek op vrijdag 12 juni een open middag voor publiek.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De Duurzaamheidsfabriek organiseert in de Techniekweek op vrijdag 12 juni een open middag voor publiek.

Tussen 13:00 en 17:00 zullen er rondleidingen gegeven worden langs diverse projecten en bedrijven in de fabriek. De Duurzaamheidsfabriek richt samen met het bedrijfsleven duurzaamheidsonderwijs op een vernieuwende manier in en is voornamelijk gericht op de maritieme sector en de energietransitie. De Techniekweek Drechstreden is bedoeld om de techniek te promoten. In deze week word er samengewerkt door bedrijven, onderwijs en overheid om meer jongeren te winnen voor de techniek en deze ook te behouden.

Lees ook

De Plucheplakkers

Dordtse defensieve zorgen, toch vinden De Plucheplakkers een lichtpuntje

De Plucheplakkers treden in de nieuwste aflevering weer aan in de basisopstelling om het wel en wee van FC Dordrecht te bespreken. Uiteraard staat de (tegen)doelpuntenregen tegen Jong AZ centraal.

archieffotopolitie

Explosie in Arkel, huis raakt beschadigd

Bij een huis in Arkel is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. Er is nog niemand aangehouden, meldt de politie.

merwedebrugrws2

Vanaf donderdag kun je drie dagen lang helemaal niet meer over de Merwedebrug

De Merwedebrug in de A27 gaat drie dagen helemaal dicht. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt door een lichtere en dunnere laag. Verkeer moet omrijden en rekening houden met een uur extra reistijd.

businkazc

Slachtoffer en verdachten steekpartij zijn bewoners azc

Het slachtoffer van de steekpartij in het asielzoekerscentrum in Dordrecht is een 25-jarige man. Hij is een bewoner van het azc. Ook de twee aangehouden verdachten zijn bewoners, laat de politie weten aan deze streekomroep.

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.

pexelspixabaykorfbal

Van ontucht verdachte trainer werkte op afdeling kinderpsychiatrie

Een van ontucht verdachte korfbaltrainer uit Hardinxveld-Giessendam heeft tot een paar maanden geleden naar alle waarschijnlijkheid nog gewerkt op de afdeling Kinder- en Jeugdpsychiatrie van Yulius in Dordrecht. “We zijn geschokt door dit bericht”, meldt de zorginstelling.