Dordrecht, Netherlands

Open podium ook voor senioren

Niet alleen kinderen en tieners willen op het podium staan: ook senioren willen hun talenten delen. De plek om dat te doen, is het senioren open podium.
Carlijn Kruidhof | 11 juli 2017 12:15 | Aangepast op 11 juli 2017 12:15
"De eerste keer dat ik op een podium ging staan, kon ik van de zenuwen de woorden niet herinneren," vertelt initiatiefnemer Klara van den Hurk. "Toen kreeg ik als advies: ga eens een beetje oefenen." Maar er waren vooral open podia voor jonge mensen. En daar voelde Van den Hurk zich niet op haar plek. Dus besloot ze zelf open podia voor senioren te organiseren.

De groep ouderen die deelnemen hebben baat bij het open podium: ze hebben meer sociaal contact en werken naar een doel toe.

Het open podium is maandelijks in het Energiehuis, maar heeft in augustus een zomerstop. De volgende editie is in september.

Lees ook

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...