gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Open Werkplaats Ambachtshonk

Er wordt een nieuwe Open Werkplaats voor houtbewerkers opgericht.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Open Werkplaats Ambachtshonk in oprichting organiseert een inspiratie-avond op donderdag 21 januari op het toekomstige adres van de werkplaats, Patersweg 53. Dat is een voormalig schoolgebouw, dat hiervoor wordt aangepast. De doelgroep bestaat uit hobby-houtbewerkers die met elkaar willen werken en gebruik maken van de beschikbare machines.

Het Ambachtshonk geeft gevorderden gelegenheid hun werkstukken (evt. onder begeleiding) te maken, maar gaat ook laagdrempelige workshops aanbieden voor beginners op dit gebied.

De inspiratie-avond is bedoeld om ideeën op te doen en wensen te bespreken. En uiteraard om te bekijken wat er nog moet gebeuren voordat de werkplaats kan openen.

De avond begint om 20.00 uur. Aanmelden kan via Facebook.

Lees ook

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.

distelapparath-drive-in-theater-5150064

Op deze plek komt een tijdelijke drive-in bioscoop

Wie kent de filmbeelden niet? Je rijdt met je auto een terrein op en kijkt vanuit je voertuig naar een film. Aan de Laan van Europa, vlakbij hotel Van der Valk in Dordrecht, verrijst in het weekend van 23 tot en met 25 oktober een drive-in bioscoop. Gedurende drie dagen worden daar elf films vertoond.

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

nk2026091893A01422

Van kwaad tot erger: FC Dordrecht verliest ook van tiental TOP Oss

De vijfde verliespartij op rij is een feit voor het machteloze FC Dordrecht. Bij TOP Oss, dat ruim veertig minuten met een man minder speelde na een rode kaart, kreeg de ploeg met 3-0 klop.

260608Avondvierdaagse9367

Papendrecht zoekt nieuwe kinderburgemeester, zo kun je solliciteren

Wie wordt de derde kinderburgemeester van Papendrecht? De gemeente zoekt de opvolger van Inaaya Mashal, die na een jaar de ambtsketen gaat overdragen.