gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Opening Disney winkel

Het was best wel druk zaterdag toen de nieuwe winkel van Koos en Wendy van Eijsbergen door de grootste Disney-fan van Nederland, Wibi Soerjadi, werd geopend.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Op de Groenmarkt, in het oude hoofdbureau van politie, heeft het echtpaar de grootste Disney winkel van de Benelux gehuisvest. Voor eigenaren Koos en Wendy van Eijsbergen betekent de opening een nieuwe start, nadat ze vorig jaar zomer na 32 jaar hun videotheek aan de Grote Markt moesten sluiten. De daar gevestigde Movie Magic Store was al een combinatie van videotheek en Disneywinkel. In het nieuwe Magical Gifts is alles Disney wat de klok slaat. Er staan vitrines vol beelden uit Disneyfilms, vaak limited editions, in prijs variërend van een tientje tot wel duizend euro, daarnaast zijn er klokken, tassen en serviezen.

"Het is fantastisch, een sprookjesachtige sfeer, en precies de dingen die ik leuk vind verkopen ze hier", aldus een altijd enthousiaste Wibi Soerjadi die per koets aangevoerd werd.

Donderdag in ons programma "Eilandleven" komen we terug op de feestelijke opening met een uitgebreid verslag.

Lees ook

foto website veiligheidsoefening

Let op: bij station Dordrecht staat het woensdag vol met hulpdiensten en hoor je knallen

Voor wie woensdag ineens heel veel hulpdiensten zie bij station Dordrecht, geen paniek. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid gaat van 11.00 uur tot 14.00 uur een veiligheidsoefening doen. Tijdens de oefening trainen de betrokken organisaties hun samenwerking bij heftige incidenten.

Tom Hartman maakt muziek na psychose

Hoe een psychose Tom tot een liedje bracht: ‘Heb het van me afgeschreven’

Een psychose verwerken, hoe doe je dat? Voor Tom Hartman uit Dordrecht was muziek het antwoord. Tien jaar geleden belandde hij in een psychose en gebruikte hij muziek om eruit te komen. Deze maand is een van de nummers die hij toen schreef uitgekomen. Tom vertelt ons wat dat voor hem betekent.

n3

Let op: N3 twee avonden en nachten dicht

Rijkswaterstaat werkt donderdag- en vrijdagavond aan de N3. Zowel aan de Papendrechtse als aan de Dordtse kant zijn delen van de weg daarom afgesloten.

PSX_20261024_091726

BMW uitgebrand op parkeerplaats

Een geparkeerde BMW in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand.

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.

treinstationdordrecht2

Treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant weer opgestart

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Brabant is maandag een aantal uur gestremd geweest. Dat komt door een aanrijding, meldt ProRail. Passagiers zijn uit een stilstaande trein geëvacueerd.