gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Opening Disney winkel

Het was best wel druk zaterdag toen de nieuwe winkel van Koos en Wendy van Eijsbergen door de grootste Disney-fan van Nederland, Wibi Soerjadi, werd geopend.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Op de Groenmarkt, in het oude hoofdbureau van politie, heeft het echtpaar de grootste Disney winkel van de Benelux gehuisvest. Voor eigenaren Koos en Wendy van Eijsbergen betekent de opening een nieuwe start, nadat ze vorig jaar zomer na 32 jaar hun videotheek aan de Grote Markt moesten sluiten. De daar gevestigde Movie Magic Store was al een combinatie van videotheek en Disneywinkel. In het nieuwe Magical Gifts is alles Disney wat de klok slaat. Er staan vitrines vol beelden uit Disneyfilms, vaak limited editions, in prijs variërend van een tientje tot wel duizend euro, daarnaast zijn er klokken, tassen en serviezen.

"Het is fantastisch, een sprookjesachtige sfeer, en precies de dingen die ik leuk vind verkopen ze hier", aldus een altijd enthousiaste Wibi Soerjadi die per koets aangevoerd werd.

Donderdag in ons programma "Eilandleven" komen we terug op de feestelijke opening met een uitgebreid verslag.

Lees ook

Point Blur_Nov072026_095900

Geparkeerd busje van dakdekker in brand

Opnieuw een nachtelijke voertuigbrand in Dordrecht. In de nacht van vrijdag op zaterdag sloegen vlammen uit een busje van een dakdekker in de wijk Crabbehof.

supermartk dicht

Explosie in supermarkt, vrouw en honden gered bij brand

Op de Ringdijk in Ridderkerk is in de nacht van woensdag op donderdag brand geweest in een supermarkt. De brand veroorzaakte veel rook en daardoor ontstond er een explosie. De woning naast de supermarkt is hierdoor zwaar beschadigd. De supermarkt is donderdag gesloten.

artikelfoto jup

Eeuwenoude hoeve blijft behouden, maar er zijn zorgen over de verbouwing

De Wevershoeve aan de Noldijk in Rijsoord krijgt een nieuwe bestemming met woningen. Veel omwonenden reageren positief op dat vooruitzicht. Zij vinden het vooral belangrijk dat het monumentale pand behouden blijft. Over de mogelijke gevolgen van de verbouwing voor de dijk en het gebouw zelf bestaan wel vragen.

Milieustraat foto gemeente Dordrecht

Op deze plekken is de pop-up milieustraat in Dordrecht voor het laatst dit jaar te bezoeken

De laatste pop-up milieustraat in de gemeente Dordrecht staat deze maand nog in de wijken Reeland en Noordflank. De wagen, waar inwoners gratis klein (grof) afval kunnen inleveren, staat op 4 november op het Eemsteynplein en 5 november op het Houthavenplein.

fotoartikelelektrischedriewieler

Na sluiting van de Papendrechtsebrug vindt deze bakker een oplossing op drie wielen

Sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug moeten weggebruikers op zoek naar alternatieven. Dat geldt ook voor Bakkerij Vlot uit Papendrecht, die bij tientallen klanten en bedrijven in Dordrecht bezorgt. Die vond de bakkerij in een opvallend voertuig: een elektrische driewieler die mee kan op de pont tussen Papendrecht en Dordrecht.

De Bie Jong PSV FC Dordrecht

Rake penalty bezorgt FC Dordrecht gewenste start van tweede periode

FC Dordrecht is maandagavond goed begonnen aan de tweede periode in de Keuken Kampioen Divisie. Op bezoek bij Jong PSV, waar de ploeg vorig seizoen nog een playoff-ticket liet liggen, werd Joey de Bie door een rake strafschop matchwinner: 0-1.