gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Opening Disney winkel

Het was best wel druk zaterdag toen de nieuwe winkel van Koos en Wendy van Eijsbergen door de grootste Disney-fan van Nederland, Wibi Soerjadi, werd geopend.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Op de Groenmarkt, in het oude hoofdbureau van politie, heeft het echtpaar de grootste Disney winkel van de Benelux gehuisvest. Voor eigenaren Koos en Wendy van Eijsbergen betekent de opening een nieuwe start, nadat ze vorig jaar zomer na 32 jaar hun videotheek aan de Grote Markt moesten sluiten. De daar gevestigde Movie Magic Store was al een combinatie van videotheek en Disneywinkel. In het nieuwe Magical Gifts is alles Disney wat de klok slaat. Er staan vitrines vol beelden uit Disneyfilms, vaak limited editions, in prijs variërend van een tientje tot wel duizend euro, daarnaast zijn er klokken, tassen en serviezen.

"Het is fantastisch, een sprookjesachtige sfeer, en precies de dingen die ik leuk vind verkopen ze hier", aldus een altijd enthousiaste Wibi Soerjadi die per koets aangevoerd werd.

Donderdag in ons programma "Eilandleven" komen we terug op de feestelijke opening met een uitgebreid verslag.

Lees ook

seringenstraat Papendrecht

Raad wil besluit over huisvesting statushouders overlaten aan nieuw college: ‘Politiek zuiver’

Een ruime meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht wil een besluit over de huisvesting van statushouders overlaten aan het nieuwe college. Het huidig gemeentebestuur stelt voor om mensen met een verblijfsvergunning tijdelijk te huisvesten in de voormalige asielopvang aan de Seringenstraat. Volgens de raad is het politiek zuiver om daarmee te wachten tot het nieuwe bestuur is aangetreden.

Bouwkeet Papendrechtseburg

In dit bouwdorp wordt werk aan Papendrechtsebrug nauwkeurig voorbereid

Waar de officiële renovatie van de Papendrechtsebrug in juli begint, daar zijn de voorbereidingen al in volle gang. In een verrezen bouwdorp rondom de brug wordt al keihard gewerkt aan planning en organisatie en voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie. Maar wie werken daar?

zwemmen wantijbad

In 'gesloten' Wantijbad wordt toch gezwommen: medewerkers en kinderen nemen duik

Medewerkers van het Wantijbad en hun familie hebben het er vrijdag van genomen. Terwijl het buitenbad voor de verkoeling-zoekende Dordtenaar nog altijd gesloten is, nemen medewerkers van het zwembad vrijdag wel een verfrissende duik. 

2fa60d8_w1272_dronefotoafvalbrengs

Let op: dit afvalbrengstation is vanaf komende maand alleen nog beschikbaar met afvalpas

Zonder afvalpas zal de slagboom op het HVC-afvalbrengstation aan de Willem Dreeslaan in Papendrecht vanaf maandag 13 juli gesloten blijven. Met de invoering van deze pascontrole helpt het de gemeente de kosten van afvalinzameling in de hand houden.

Auto water

Duikers redden hondje uit te water geraakte auto

Het was dinsdagochtend even goed schrikken voor een man op leeftijd uit Oud-Alblas. De man parkeerde zijn auto aan de Noordhoek in Papendrecht en ging er eventjes op uit. Toen hij terug kwam bij zijn auto stond hij perplex: de auto, met daarin zijn hondje, was ineens verdwenen.

bed and breakfast

Deze Bed and Breakfast grijpt naast titel: 'Ik zie aan mijn gasten dat ze genieten'

De Dordtse B&B Hesha heeft naast de titel ‘Beste B&B in Nederland 2026’ gegrepen. De accommodatie van Sharon en Herman Kerkhoven was genomineerd in de categorie 3 Tulpen. De B&B in de wijk Sterrenburg bestaat nog maar twee jaar en de uitbaters waren een maand geleden dan ook verrast met een nominatie.