gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Opening Disney winkel

Het was best wel druk zaterdag toen de nieuwe winkel van Koos en Wendy van Eijsbergen door de grootste Disney-fan van Nederland, Wibi Soerjadi, werd geopend.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Op de Groenmarkt, in het oude hoofdbureau van politie, heeft het echtpaar de grootste Disney winkel van de Benelux gehuisvest. Voor eigenaren Koos en Wendy van Eijsbergen betekent de opening een nieuwe start, nadat ze vorig jaar zomer na 32 jaar hun videotheek aan de Grote Markt moesten sluiten. De daar gevestigde Movie Magic Store was al een combinatie van videotheek en Disneywinkel. In het nieuwe Magical Gifts is alles Disney wat de klok slaat. Er staan vitrines vol beelden uit Disneyfilms, vaak limited editions, in prijs variërend van een tientje tot wel duizend euro, daarnaast zijn er klokken, tassen en serviezen.

"Het is fantastisch, een sprookjesachtige sfeer, en precies de dingen die ik leuk vind verkopen ze hier", aldus een altijd enthousiaste Wibi Soerjadi die per koets aangevoerd werd.

Donderdag in ons programma "Eilandleven" komen we terug op de feestelijke opening met een uitgebreid verslag.

Lees ook

lintjespapendrecht2.JPG

LINTJESREGEN

Van echtparen tot wethouder: deze streekgenoten zijn onderscheiden

Bijna negentig mensen in de streek zijn vrijdag koninklijk onderscheiden tijdens de traditionele lintjesregen. Het gaat om personen die zich langdurig hebben ingezet voor de samenleving, bijvoorbeeld als vrijwilliger bij een (sport)vereniging, kerk of stichting.

yv2026424NKS06090.jpg

Toptien is leuk, maar FC Dordrecht baalt flink van missen play-offs

FC Dordrecht eindigt voor het derde seizoen op rij in het linkerrijtje, maar kan er weinig plezier aan beleven. “We zijn heel het seizoen bezig geweest om de play-offs te halen en dat is helaas niet gelukt”, vat aanvoerder Sem Valk samen.

yv202642493A05796.jpg

FC Dordrecht verliest duister duel, maar eindigt in het linkerrijtje

FC Dordrecht heeft geen resultaat overgehouden aan de laatste speelronde. In een duel vol haperende stadionlampen tegen Willem II trok de ploeg van Dirk Kuijt aan het kortste eind: 1-2.

IMG_1898.jpeg

Deze straat is het mooist versierd: ‘De saamhorigheid is het allermooiste’

Het is een feestelijke vrijdag voor de bewoners van de Geemansweer in Hardinxveld-Giessendam. Zij zijn namelijk de trotse eigenaren van de mooist versierde straat voor Koningsdag in het dorp. Een wedstrijd tussen 6 straten in het dorp die stuk voor stuk bezocht werden door wethouder Maatschappelijke Agenda Christa Hendriksen. Haar keuze viel dus op de Geemansweer.

lintjesregendordrecht

Verrassing en trots overheerst bij Dordtenaren tijdens lintjesregen

Een staande ovatie vanuit de zaal als de gordijnen van Schouwburg Kunstmin openen. Het is de start van de lintjesregen in Dordrecht. Maar liefst negentien Dordtenaren hebben vrijdag een Koninklijke onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Aan burgemeester Nanning Mol de eer om de lintjes op te spelden. “Zonder u zou onze stad een stuk kleurlozer zijn”, spreekt Mol de Dordtenaren toe.

dubbelepolitie

Dordtenaar opgelicht door nepagenten, twee verdachten aangehouden

De politie heeft twee mannen opgepakt voor het oplichten van een Dordtenaar. Zij zouden zich afgelopen januari als politieagenten hebben voorgedaan bij in totaal drie slachtoffers. De verdachten zijn 26 en 27 jaar oud en komen uit Rotterdam.