Dordrecht, Netherlands

Opfleuractie tijdens Burendag

Tijdens Burendag kunnen de Dordtenaren meehelpen om de stad groener te maken. De gemeente heeft een actie georganiseerd om versteende straten op te fleuren.
Dennis Koorevaar | 28 augustus 2019 14:45 | Aangepast op 28 augustus 2019 14:45

Inwoners kunnen onder andere tegels uit hun voortuinen halen en plaats te maken voor allerlei planten. De gemeente vindt dat belangrijk. Groen zorgt namelijk voor minder wateroverlast en voor koele plekken op warme dagen. 

Iedereen kan zich aanmelden en na het aanmelden zorgt de gemeente voor voldoende compost en voor het ophalen van de tegels. 

Burendag is van 27 tot en met 29 september, en aanmelden voor de opfleuractie kan tot en met 8 september via www.dordrecht.nl/opfleuractieburendag.

Lees ook

Persoon uit Beneden-Merwede gered na omslaan bootje

Op de Beneden-Merwede bij Sliedrecht is zaterdagmiddag een klein motorbootje omgeslagen. Een persoon...

Mohamed loopt razendsnelle tijd in zijn eerste hardloopwedstrijd: 'Ik bleef maar inhalen en inhalen'

Zonder trainingsschema of benul van zijn eigen snelheid verscheen hardloper Mohamed Badi (27) afgelo...

Gewapende woningoverval in Molenlanden, drie aanhoudingen

De bewoner van een huis in Schelluinen is vrijdagnacht overvallen. Dat gebeurde rond 04.20 uur. De p...

Eerste dementievriendelijke theatershow komt naar deze gemeente: ‘Zij hebben ook recht op een mooie voorstelling’

Zondag is er een bijzonder theaterstuk in Theater de Willem in Papendrecht te zien: de allereerste d...

Gemoederen lopen hoog op bij 'Ouwe Jonges'

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondag weer het nieuws van de afgelopen weken doorgenomen. ...

Helikopter met enorme hoepel vliegt boven de streek en dit is de reden

Het zal deze zaterdag ongetwijfeld een bijzonder gezicht zijn. Een helikopter met een enorme hoepel ...