Dordrecht, Netherlands

Opgepakt na nachtelijke overlast

Een man van 44 is afgelopen weekend opgepakt, omdat hij midden in de nacht zijn huurwoning vernielde. De man gaat hulp krijgen. Hij had teveel gedronken.
Peter Tromp | 19 februari 2018 10:31 | Aangepast op 19 februari 2018 10:31
De man sloopte eerst de inboedel van zijn woning aan het Steltenpad. Omwonenden klaagden over de geluidsoverlast bij de politie. Die nam de man mee om de rust in de buurt terug te brengen.

Ook aan de Noordendijk veroorzaakte iemand nachtelijke geluidsoverlast. Een man van 26 stond te schreeuwen naar de politie. Volgens de politie zou de gehele straat wakker zijn geworden. De schreeuwer wilde niet luisteren naar de agenten en is ook meegenomen naar het bureau.



Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...