gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Opgepakte man nog zeker twee weken vast

De man die vrijdagavond weer de cel in moest, blijft nog zeker twee weken vastzitten. Dat heeft de rechter-commissaris in Breda bepaald. Omroep Brabant meldt dat. Het gaat om Janus V., de rechterhand van motorclubbaas Klaas Otto uit Zwijndrecht.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De V. werd vrijdagmiddag vrijgelaten uit zijn cel in Dordrecht. Diezelfde avond werd hij weer opgepakt. De V. zou de voorwaarden voor zijn vrijlating hebben geschonden.

Het was die week niet de eerste keer dat De V. werd vrijgelaten én weer opgepakt. Woensdag werd ook al bepaald dat De V. op vrije voeten moest komen. Maar hij werd direct in zijn cel weer aangehouden, dit keer vanwege de mishandeling van zijn vriendin, enkele jaren geleden.

Vrijdag hoorde De V. opnieuw dat hij vrij kwam en dat hij weer werd opgepakt. De V.’s advocaat spreekt op de site van Omroep Brabant over een ‘soap die verder gaat’.

De V. wordt beschouwd als een handlanger van Klaas Otto uit Zwijndrecht, de oprichter van motorclub No Surrender. Otto wordt beschuldigd van afpersing, bedreiging, mishandeling en witwassen.

Lees ook

stichting buitenzinnig moet weg

Einde voor BuitenZinnig? ‘Ik moet er niet aan denken dat dit niet meer bestaat’

Waar ligt de toekomst van stichting BuitenZinnig? Per 1 januari staat de organisatie achter de dagbesteding en het vrijwilligerswerk aan de Zamenhoflaan in Dordrecht op straat. Het huidige pand wordt gesloopt voor nieuwbouw, maar een alternatieve locatie is er nog niet. “Elke nieuwe locatie wordt door de gemeente afgewezen.”

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: vooruitblik op DrechtStadLoop met oudgediende en jong talent

Zo’n 2800 elitelopers, liefhebbers en recreanten verzamelen zich zondag op het Statenplein in Dordrecht voor de DrechtStadLoop. Ook Papendrechter Roy Hoornweg (40), die aan het einde van zijn atletenloopbaan zit, loopt zondag mee. Presentator Ben Corino gaat zaterdag in het radioprogramma Studio De Witt in gesprek met hem.

Foto website 2

Sloopauto’s en bierkratten in je tuin: vrienden verrassen stel op trouwdag

Een niet alledaags gezicht voor de woning van Lou en Wil aan de Plantageweg in Alblasserdam. Het stel trouwt deze donderdag en alle voorbijgangers zullen dat weten ook: de voortuin van het liefdeskoppel staat vol met sloopauto’s, verkeersborden en bierkratten.

Paul Nuijten gefrustreerd en team druipt af

FC Dordrecht geeft wedstrijd in eerste twintig minuten weg: ‘Dat baart zorgen’

Binnen twintig minuten keek de ploeg van trainer Paul Nuijten al tegen een 3-0-achterstand aan. Dankzij twee doelpunten van Robin van Asten en een rode kaart aan de kant van de thuisploeg kwam FC Dordrecht nog dichtbij, maar een gelijkmaker bleef uit. FC Dordrecht verliest met 3-2 tot ergernis van spelers, meegereisd publiek en de trainer.