gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Opgepakte man nog zeker twee weken vast

De man die vrijdagavond weer de cel in moest, blijft nog zeker twee weken vastzitten. Dat heeft de rechter-commissaris in Breda bepaald. Omroep Brabant meldt dat. Het gaat om Janus V., de rechterhand van motorclubbaas Klaas Otto uit Zwijndrecht.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De V. werd vrijdagmiddag vrijgelaten uit zijn cel in Dordrecht. Diezelfde avond werd hij weer opgepakt. De V. zou de voorwaarden voor zijn vrijlating hebben geschonden.

Het was die week niet de eerste keer dat De V. werd vrijgelaten én weer opgepakt. Woensdag werd ook al bepaald dat De V. op vrije voeten moest komen. Maar hij werd direct in zijn cel weer aangehouden, dit keer vanwege de mishandeling van zijn vriendin, enkele jaren geleden.

Vrijdag hoorde De V. opnieuw dat hij vrij kwam en dat hij weer werd opgepakt. De V.’s advocaat spreekt op de site van Omroep Brabant over een ‘soap die verder gaat’.

De V. wordt beschouwd als een handlanger van Klaas Otto uit Zwijndrecht, de oprichter van motorclub No Surrender. Otto wordt beschuldigd van afpersing, bedreiging, mishandeling en witwassen.

Lees ook

burgderaadtsingel2

Onduidelijke situatie fietsoversteekplaats: gemeente gaat borden plaatsen

De gemeente Dordrecht gaat extra snelheidsborden plaatsen bij de nieuwe fietsoversteekplaats aan de Burgemeester de Raadtsingel. Op sociale media regent het reacties van mensen die de nieuwe verkeerssituatie op die plek onveilig vinden.

websitefoto campingdouches terug

Na nieuw koolmonoxidealarm staan de campingdouches weer op de parkeerplaats

Bewoners van de Tourmalijnflat in Ridderkerk zijn het spuugzat: voor de derde keer in twee maanden tijd zijn er hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Ze moesten dinsdagavond voor hun eigen veiligheid uit hun huizen. Het gas is nu voor de tweede keer volledig afgesloten. "Het voelt alsof we terug bij af zijn."

ridderkerkflat

Flat al weken zonder gas, bewoners met handdoek en douchegel over straat

Bewoners van de Tourmalijn-flats aan de Drierivierenlaan in Ridderkerk zitten al weken zonder gas. Nadat meerdere mensen onwel zijn geworden door koolmonoxidevergiftiging heeft de gemeente de gaskraan dichtgedraaid. Dat betekent voor de bewoners: koud douchen, of naar de parkeerplaats beneden voor een warme douche.

mesenbijl

Man valt mensen in het centrum lastig, blijkt bijl en groot mes op zak te hebben

De politie heeft een man opgepakt die begin vorige week meerdere mensen in het centrum van Dordrecht heeft lastiggevallen. Bij het fouilleren van de man bleek dat hij een groot mes en een bijl op zak had.

businkblekersdijk

Brand in keuken onder controle

In een huis aan de Blekersdijk in Dordrecht heeft vrijdagochtend korte tijd brand gewoed. De brand brak rond 11.15 uur uit in de keuken en is begonnen in het koffiezetapparaat.

onderwijsmuseum

Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun uit Tweede Kamer: 'We voelen ons gezien'

Het Nationaal Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun vanuit de Tweede Kamer, maar onzekerheid over de structurele subsidie vanaf 2027 blijft bestaan. Het museum vreest dat de maatschappelijke waarde van het museum onvoldoende wordt meegewogen.