gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Opgepakte man nog zeker twee weken vast

De man die vrijdagavond weer de cel in moest, blijft nog zeker twee weken vastzitten. Dat heeft de rechter-commissaris in Breda bepaald. Omroep Brabant meldt dat. Het gaat om Janus V., de rechterhand van motorclubbaas Klaas Otto uit Zwijndrecht.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De V. werd vrijdagmiddag vrijgelaten uit zijn cel in Dordrecht. Diezelfde avond werd hij weer opgepakt. De V. zou de voorwaarden voor zijn vrijlating hebben geschonden.

Het was die week niet de eerste keer dat De V. werd vrijgelaten én weer opgepakt. Woensdag werd ook al bepaald dat De V. op vrije voeten moest komen. Maar hij werd direct in zijn cel weer aangehouden, dit keer vanwege de mishandeling van zijn vriendin, enkele jaren geleden.

Vrijdag hoorde De V. opnieuw dat hij vrij kwam en dat hij weer werd opgepakt. De V.’s advocaat spreekt op de site van Omroep Brabant over een ‘soap die verder gaat’.

De V. wordt beschouwd als een handlanger van Klaas Otto uit Zwijndrecht, de oprichter van motorclub No Surrender. Otto wordt beschuldigd van afpersing, bedreiging, mishandeling en witwassen.

Lees ook

thumb website_versie2

Waarom één brugopening per maand straks cruciaal is voor hoge scheepvaart

Om tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug de maritieme maakindustrie niet helemaal plat te leggen, wordt er tijdens de werkzaamheden aan de brug één keer per maand een speciale doorgang gemaakt. Zo kan hoge scheepvaart de brug alsnog passeren. En dat is nodig, want het is de enige route naar de Rotterdamse haven en de Noordzee. “Als je het vergelijkt met autoverkeer, is de A12 en A15 naar Duitsland de Beneden Merwede”, zegt Erik Peters van Maritime & Offshore NL.

bigriversnogeen

Live: Dordrecht stroomt vol voor Big Rivers

Dit weekend stroomt Dordrecht weer vol voor Big Rivers, een jaarlijks terugkerend festival met muziek en dans op verschillende podia in de stad. In een liveblog houdt de Streekomroep, in samenwerking met onze collega's van Rijnmond, je op de hoogte van alle activiteiten.

bed and breakfast

Deze Bed and Breakfast grijpt naast titel: 'Ik zie aan mijn gasten dat ze genieten'

De Dordtse B&B Hesha heeft naast de titel ‘Beste B&B in Nederland 2026’ gegrepen. De accommodatie van Sharon en Herman Kerkhoven was genomineerd in de categorie 3 Tulpen. De B&B in de wijk Sterrenburg bestaat nog maar twee jaar en de uitbaters waren een maand geleden dan ook verrast met een nominatie.

waterbus elektrisch

Waterbushalte in Bolnes komt er voorlopig niet

De waterbushalte in de wijk Bolnes in Ridderkerk wordt voorlopig geen realiteit. Dat blijkt uit een onderzoek dat de gemeente Ridderkerk heeft laten uitvoeren naar de mogelijkheden voor een extra halte. De benodigde investeringen, de hoge structurele exploitatiekosten en de beperkingen binnen de huidige dienstregeling maken realisatie op dit moment onmogelijk.

lijnbus waterpistool politie

Politie kamt streekbus uit na melding vuurwapen: reiziger heeft waterpistool bij zich

Een streekbus van Qbuzz is donderdagochtend stilgezet door de politie na een melding over een vuurwapen. Dat gebeurde onder het N3-viaduct bij de Overkampweg in Dordrecht. Er zou iemand in de bus gezien zijn met een pistool. Vervolgens is de bus helemaal leeggehaald en doorzocht.

autobrand

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.