gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Opgepakte man nog zeker twee weken vast

De man die vrijdagavond weer de cel in moest, blijft nog zeker twee weken vastzitten. Dat heeft de rechter-commissaris in Breda bepaald. Omroep Brabant meldt dat. Het gaat om Janus V., de rechterhand van motorclubbaas Klaas Otto uit Zwijndrecht.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De V. werd vrijdagmiddag vrijgelaten uit zijn cel in Dordrecht. Diezelfde avond werd hij weer opgepakt. De V. zou de voorwaarden voor zijn vrijlating hebben geschonden.

Het was die week niet de eerste keer dat De V. werd vrijgelaten én weer opgepakt. Woensdag werd ook al bepaald dat De V. op vrije voeten moest komen. Maar hij werd direct in zijn cel weer aangehouden, dit keer vanwege de mishandeling van zijn vriendin, enkele jaren geleden.

Vrijdag hoorde De V. opnieuw dat hij vrij kwam en dat hij weer werd opgepakt. De V.’s advocaat spreekt op de site van Omroep Brabant over een ‘soap die verder gaat’.

De V. wordt beschouwd als een handlanger van Klaas Otto uit Zwijndrecht, de oprichter van motorclub No Surrender. Otto wordt beschuldigd van afpersing, bedreiging, mishandeling en witwassen.

Lees ook

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

thumb website

School heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig: ‘Anders leerlingen ‘nee’ verkopen’

Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”

1c6934ab-a425-3d31-a5d7-28d0fed087ba

Darmbacterie in drinkwater gevonden, kookadvies voor drie gemeenten

Bewoners van Dordrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht moeten de komende drie dagen hun water koken voor gebruik. Dat adviseert drinkwaterbedrijf Evides vrijdagavond.

OPMA Vita Kovalenko

Op Pad Met Ad: over vrijheid versus onderdrukking in Oekraïne

De oorlog in Oekraïne die Europa vier jaar geleden overviel, is het onderwerp van een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad. Schrijfster Vita Kovalenko neemt presentator Ad van den Herik mee door de geschiedenis en de toekomst van het land. Ze laat zien dat de strijd om vrijheid en eigenheid iets is dat al vele honderden jaren door haar thuisland wordt gestreden.

peterdenotter

FC Dordrecht bevestigt: Peter den Otter nieuwe keeperstrainer

Peter den Otter is de nieuwe keeperstrainer van FC Dordrecht. De 55-jarige Dordtenaar komt over van Willem II en tekent een contract voor twee jaar.

fotooo

Rijen en lege schappen in supermarkt na kookadvies: ‘Geen water meer te krijgen’

Dordtenaren zijn flink aan het hamsteren geslagen nu er in de stad een kookadvies geldt na de vondst van een poepbacterie. Uit een supermarkt in Winkelcentrum Sterrenburg zijn beelden opgedoken van tientallen mensen die waterflessen willen inslaan, al zijn veel van hen al te laat. Ook elders in de streek is het flessenwater uitverkocht.