gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Opgepakte man nog zeker twee weken vast

De man die vrijdagavond weer de cel in moest, blijft nog zeker twee weken vastzitten. Dat heeft de rechter-commissaris in Breda bepaald. Omroep Brabant meldt dat. Het gaat om Janus V., de rechterhand van motorclubbaas Klaas Otto uit Zwijndrecht.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De V. werd vrijdagmiddag vrijgelaten uit zijn cel in Dordrecht. Diezelfde avond werd hij weer opgepakt. De V. zou de voorwaarden voor zijn vrijlating hebben geschonden.

Het was die week niet de eerste keer dat De V. werd vrijgelaten én weer opgepakt. Woensdag werd ook al bepaald dat De V. op vrije voeten moest komen. Maar hij werd direct in zijn cel weer aangehouden, dit keer vanwege de mishandeling van zijn vriendin, enkele jaren geleden.

Vrijdag hoorde De V. opnieuw dat hij vrij kwam en dat hij weer werd opgepakt. De V.’s advocaat spreekt op de site van Omroep Brabant over een ‘soap die verder gaat’.

De V. wordt beschouwd als een handlanger van Klaas Otto uit Zwijndrecht, de oprichter van motorclub No Surrender. Otto wordt beschuldigd van afpersing, bedreiging, mishandeling en witwassen.

Lees ook

het winkeltje

Alle sporen leiden naar het einde: treinwinkel sluit de deuren

Het is het einde van een tijdperk: treinenwinkel ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht verdwijnt eind dit jaar na 66 jaar uit het Dordtse straatbeeld. Een groot gemis voor liefhebbers van modeltreinen, die hun exemplaar daar kunnen laten repareren of een nieuwe kunnen aanschaffen. “Het is wel tijd, vind ik”, zegt eigenaar Jankees Verheij.

foto website 2

Grootste editie ooit van Binnenvaartdagen Zwijndrecht gestart

De vierde editie van de Binnenvaartdagen in Zwijndrecht zijn groter dan ooit. Het meerdaagse festival heeft extra kraampjes, foodtrucks en zelfs een hijskraan om vanaf te bungeejumpen. “We hoeven niet alleen naar Dordrecht, we hebben zelf ook wat”, zegt de trotse organisator Piet de Bruin.

fotoa15

Meerdere gewonden nadat man inrijdt op file: taakstraf voor bestuurder werkbus

Een man is woensdag veroordeeld tot een taakstraf en een voorwaardelijke rijontzegging. De 28-jarige M.L. uit Lekkerkerk reed in augustus 2024 in volle vaart in op een file op de A15, waardoor meerdere mensen gewond raakten.

merwedebrugrws

Meer dan 200 boetes voor vrachtwagens die verbod Merwedebrug overtreden

Bij de handhavingsactie bij de Merwedebrug (A27) zijn vorige week in totaal 215 boetes uitgedeeld. Sinds juli mogen vrachtwagens niet meer over de brug heen, maar dat verbod wordt nog door honderden vrachtwagens per dag genegeerd. Daarom voerden Rijkswaterstaat en de politie van 17 tot en met 21 augustus een grootschalige handhavingsactie uit.

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.

internetstoring

Storing bij Ziggo treft ook deze streekomroep en RTV Dordrecht

Door een storing bij Ziggo zitten tweeduizend zakelijke klanten sinds begin deze week moment zonder internet, waaronder ook RTV Dordrecht en de streekomroep. Wij worden hierdoor beperkt in ons werk voor deze website en de app, de sociale media, radio en televisie.