Dordrecht, Netherlands

Oplettende agenten pakken autodief

Een aantal oplettende agenten hebben vorige nacht een dief van een Mercedes Sprinter gepakt.
Leo Roubos | 26 maart 2019 11:06 | Aangepast op 26 maart 2019 11:06
Ze zagen rond 3.30 een wit busje over de Copernicusweg rijden. Vanwege het late tijdstip en omdat er de laatste tijd veel auto’s worden gestolen, besloten de agenten de inzittenden te controleren.

In de wagen zat een 21-jarige Litouwer, die leren handschoenen droeg en erg zenuwachtig was. Ook zagen ze dat het handschoenenkastje was opengebroken en dat het slotcompartiment op de vloer lag. De man werd daarom aangehouden vanwege heling.

Na onderzoek bleek dat het busje vijf minuten eerder was gestolen vanaf de Gemmahof in Dordt.

De man werd nu naast heling ook diefstal van een bestelbus ten laste gelegd. Hij werd voor verhoor ingesloten op het politiebureau.

Lees ook

Lange file op snelweg door ongeluk met meerdere voertuigen

Op de A16 bij de Drechttunnel in Dordrecht richting Rotterdam is donderdagochtend een ongeluk gebeur...

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...