Dordrecht, Netherlands

Oplossing voor verkeerslichten Hugo de Grootplein

Bezorgde buurtbewoner Willem Roodhuizen was vorige week te zien in het TV Dordrecht Nieuws. Hij maakte zich zorgen over het regelmatig uitvallen van de verkeerslichten voor zijn deur aan het Hugo de Grootplein.
Marjolein Vos | 16 augustus 2017 15:32 | Aangepast op 16 augustus 2017 15:32
Maandagavond heeft hij overleg gehad met de gemeente, laat Roodhuizen weten. En met een goede uitkomst. Medio oktober worden er al nieuwe stoplichten geplaatst. Ook wordt de komende maanden het onkruid verwijderd. En worden de randen langs de weg opnieuw wit geverfd.

"De gemeente is het met me eens dat het gevaarlijke situaties oplevert. En dat ze niet kunnen wachten tot volgend jaar, wat eigenlijk de planning was," zegt Roodhuizen.

Lees ook

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...

Vertrekkers, nieuwelingen én K-pop aan de Krommedijk

De Plucheplakkers komen uit de winterstop! Omdat FC Dordrecht-Helmond Sport is afgelast, publiceren ...