Dordrecht, Netherlands

Oplossing voor VV Dubbeldam?

VV Dubbeldam en de gemeente zijn weer on speaking terms. Samen met TTV Dordrecht en Movado wordt er verder gewerkt aan een gezamenlijk ontwerp voor een gedeeld sportcomplex op Sportpark Schenkeldijk.
Petra Scheurwater | 1 september 2017 14:41 | Aangepast op 1 september 2017 14:41
Onder externe begeleiding zijn er door de vier partijen nieuwe afspraken gemaakt en zullen de drie sportverenigingen verder gaan onder de projectnaam 'De Paraplu'. De gemeente en sportverenigingen werkte al eerder samen om een nieuwe accommodatie te realiseren, maar kwamen niet uit de financiën.

De gemeente en de verenigingen hebben afgesproken om de komende maand de budgetten bij elkaar te brengen voor accommodatie en infrastructuur. Van daaruit moeten er gezamenlijk keuzes worden gemaakt en prioriteiten worden aangebracht.

VV Dubbeldam plaatste de laatste maanden foto's van hun kapotte en lekke huidige locatie op Facebook, in de hoop dat de gemeente hen eindelijk tegemoet zou komen. Voorzitter Arie in 't Veld is blij met het resultaat hiervan. "De mediacampagne heeft in ieder geval een breed publiek inzicht gegeven in de situatie en is daarmede wat mij betreft succesvol geweest. Mocht het ook bijgedragen hebben in het bereiken van dit resultaat is dat mooi meegenomen."

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...