Dordrecht, Netherlands

Opnames Scrooge Live in volle gang 

De oplettende Dordtenaar heeft ze deze week al gespot in de binnenstad: busjes, kerstbomen, speciale belichting en acteurs voor de opnames van kerstspektalek Scrooge Live.
Vivian Rutte | 13 november 2020 17:25 | Aangepast op 13 november 2020 17:25
De opnames vonden plaats in en rondom het Stadhuis. Scrooge Live is een kerstvertelling van Omroep Max. Zij zenden op 20 december een eigen bewerking van A Christmas Carol van Charles Dickens uit, opgenomen in de historische binnenstad van Dordrecht.

Onder meer Simone Kleinsma, Kasper van Kooten en Ron Brandsteder doen mee aan het programma. Tijdens de uitzending zal ook aandacht worden gevraagd voor kinderarmoede.

Lees ook

Kersttraditie keert terug: schaatsen in de binnenstad

In december kan er eindelijk weer geschaatst worden in de Dordtse binnenstad. De kerstijsbaan komt n...

Buurtbewoners die hielpen na explosie in het zonnetje gezet

De buren die twee weken geleden te hulp schoten na een grote explosie bij een Papendrechts huis, zij...

Lot uit de loterij: 189 starters zoeken woongeluk in eigen dorp

Hoe kom je als starter in Hardinxveld-Giessendam aan een betaalbare koopwoning? Het korte antwoord i...

Meerdere huiszoekingen na steekpartij musical, familie slachtoffer wil ‘rust’

De politie heeft donderdag twee huiszoekingen gedaan naar aanleiding van de steekpartij tijdens een ...

Ests international tekent voor drie jaar bij FC Dordrecht

Middenvelder Martin Vetkal uit Estland sluit per direct aan bij de selectie van FC Dordrecht. De 21-...

Motorrijder gewond na aanrijding met camper

Een motorrijder en camper zijn vrijdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Dordrecht. Dat gebeur...