Dordrecht, Netherlands

Opnieuw auto-inbraken in Sterrenburg

In de wijk Sterrenburg is vannacht ingebroken in een aantal auto's. Er zijn onder meer airbags en onderdelen van het stuur weggehaald.
Jeroen de Wijs | 19 mei 2017 14:20 | Aangepast op 19 mei 2017 14:20
Een aantal bewoners van de Lyra trof vanochtend hun auto aan met een ingeslagen raam. Het is niet de eerste keer dat er inbraken plaatsvinden op deze locatie. Voor bewoonster Charlotte Verboom was het binnen een half jaar voor de tweede keer raak. Ditmaal verdwenen de airbags uit de auto. "Het is gewoon naar. Gelukkig heeft niemand het gehoord en is er niemand op pad gegaan. Ze doen het 's nachts, komen de auto, slaan alles open en ze zijn weer weg. Gelukkig zijn het alleen de airbags."

Vorig jaar had bewoner Mahmut Özturk nog geluk toen zijn auto in de garage stond, maar ditmaal werd er ook in zijn auto ingebroken. "Ik weet nog niet wat er weg is. Een navigatiesysteem misschien en waarschijnlijk de airbags. Gelukkig is Mahmut goed verzekerd en krijgt hij tijdelijk een vervangende auto.

De politie is vanochtend aanwezig geweest en zocht naar sporen.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

FC Dordrecht neemt het in de laatste thuiswedstrijd op tegen het belofte elftal van Ajax. Hiermee ko...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...

Jordi kwam tijdens het douchen op voetbal uit de kast: 'Iedereen in z’n nakie, dan ben je het meest kwetsbaar'

Twintig jaar geleden kwam Jordi Buisman in een voetbalteam vol andere culturen en geloofsovertuiging...