gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Opnieuw auto-inbraken in Sterrenburg

In de wijk Sterrenburg is vannacht ingebroken in een aantal auto's. Er zijn onder meer airbags en onderdelen van het stuur weggehaald.

Jeroen de Wijs |  | Aangepast op
Een aantal bewoners van de Lyra trof vanochtend hun auto aan met een ingeslagen raam. Het is niet de eerste keer dat er inbraken plaatsvinden op deze locatie. Voor bewoonster Charlotte Verboom was het binnen een half jaar voor de tweede keer raak. Ditmaal verdwenen de airbags uit de auto. "Het is gewoon naar. Gelukkig heeft niemand het gehoord en is er niemand op pad gegaan. Ze doen het 's nachts, komen de auto, slaan alles open en ze zijn weer weg. Gelukkig zijn het alleen de airbags."

Vorig jaar had bewoner Mahmut Özturk nog geluk toen zijn auto in de garage stond, maar ditmaal werd er ook in zijn auto ingebroken. "Ik weet nog niet wat er weg is. Een navigatiesysteem misschien en waarschijnlijk de airbags. Gelukkig is Mahmut goed verzekerd en krijgt hij tijdelijk een vervangende auto.

De politie is vanochtend aanwezig geweest en zocht naar sporen.

Lees ook

Staking OV- pedro v2

Lege perrons door stakingen streekvervoer: 'Vorige keer zat ik hier ook al'

Veel leegte met een paar bussen. Zo ziet Station Dordrecht er woensdag uit vanwege de aangekondigde staking in het streekvervoer. De informatieborden gaven af en toe nog hoop, maar de reizigers kwamen vaak bedrogen uit.

vluchteindigtopvluchtstrook

Bestuurder rijdt 200 km/u en door rood licht, maar vlucht eindigt door lege tank

Een Belgisch voertuig dat op hoge snelheid op de vlucht was geslagen voor de politie, is zaterdagavond langs de A16 gestrand. "De inzittenden hadden geen rekening gehouden met één ding: een auto rijdt op brandstof en die moet op tijd worden bijgevuld", aldus de politie.

foto bewoners

Angst op vakantiepark nu gemeente oproep minister negeert: ‘Waar moet ik heen?’

Stress, angst en onzekerheid op het enige vakantiepark van Dordrecht. Vaste bewoners dreigen hun chalet kwijt te raken door een ingreep van de gemeente, die ondanks een oproep van het kabinet toch een einde wil aan permanente bewoning. “Ik moet binnen een jaar weg, maar ik heb geen idee waarheen.”

fotoartikelwinkelsluiting

Coalitie houdt vast aan zondagse openingstijden: winkels blijven dicht tot de middag

Winkels in Dordrecht mogen voorlopig niet eerder open op zondagochtend. Tijdens een debat in de gemeenteraad lag deze week een voorstel op tafel om winkels vanaf 10.00 uur de mogelijkheid te geven open te gaan. Die situatie blijft voorlopig ongewijzigd: de coalitiepartijen houden vast aan de afspraken uit het coalitieakkoord.

Point Blur_Jul162025_212432 (1)

Man die meester Recep neerstak heeft niet meegewerkt in Pieter Baan Centrum

De man die vastzit voor het neersteken van meester Recep in juli 2025 in Alblasserdam heeft niet meegewerkt aan gedragskundig onderzoek in het Pieter Baan Centrum (PBC). De deskundigen hebben daarom geen conclusies kunnen trekken over eventuele stoornissen.

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een 32-jarige man uit Rotterdam is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een 26-jarige verdachte aangehouden en doet onderzoek.