gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Opnieuw auto-inbraken in Sterrenburg

In de wijk Sterrenburg is vannacht ingebroken in een aantal auto's. Er zijn onder meer airbags en onderdelen van het stuur weggehaald.

Jeroen de Wijs |  | Aangepast op
Een aantal bewoners van de Lyra trof vanochtend hun auto aan met een ingeslagen raam. Het is niet de eerste keer dat er inbraken plaatsvinden op deze locatie. Voor bewoonster Charlotte Verboom was het binnen een half jaar voor de tweede keer raak. Ditmaal verdwenen de airbags uit de auto. "Het is gewoon naar. Gelukkig heeft niemand het gehoord en is er niemand op pad gegaan. Ze doen het 's nachts, komen de auto, slaan alles open en ze zijn weer weg. Gelukkig zijn het alleen de airbags."

Vorig jaar had bewoner Mahmut Özturk nog geluk toen zijn auto in de garage stond, maar ditmaal werd er ook in zijn auto ingebroken. "Ik weet nog niet wat er weg is. Een navigatiesysteem misschien en waarschijnlijk de airbags. Gelukkig is Mahmut goed verzekerd en krijgt hij tijdelijk een vervangende auto.

De politie is vanochtend aanwezig geweest en zocht naar sporen.

Lees ook

foto pap.png

Inwoners in conflict met gemeente over achtertuinen: ‘Dit kost straks duizenden euro’s’

Bewoners van de Papendrechtse straat Kombuis liggen overhoop met de gemeente over de inrichting van hun achtertuinen. Volgens de gemeente staan onder meer vlonders en tuinhuizen te dicht op het talud langs het water. Bewoners zeggen juist dat die regels nooit duidelijk zijn gecommuniceerd en dat zij nu plotseling worden geconfronteerd met ingrijpende aanpassingen en mogelijk hoge kosten. Uit een bewonersbrief blijkt dat meerdere huishoudens in maart en april een waarschuwingsbrief van de gemeente hebben ontvangen.

Foto De brand van de eeuw.png

'Er was eens': de brand van de eeuw

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Van de verbouwing van het Nationaal Onderwijsmuseum tot 50 jaar duwvaart. De eerste aflevering is vanaf 18:00 te zien op TV Dordrecht.

archiefnatuurbrandpexels.jpg

Nu ook in onze regio hoogste waarschuwingsniveau natuurbranden

In heel de regio geldt op dit moment het hoogste waarschuwingsniveau voor natuurbranden. Omdat het al langere tijd droog is, neemt het risico op een natuurbrand toe. In de regio zijn extra maatregelen genomen en voor iedereen geldt: wees extra alert.

politieaanhoudingbierenchips.png

Inbreker steelt geen geld, maar bier en chips

Een man heeft maandag ingebroken in een sportkantine in Dordrecht. De verdachte dacht dat daar wel wat losgeld te halen viel. Maar toen dit niet zo was, richtte hij zich op het bier en chips van de kantine. De politie heeft de verdachte ter plekke aangehouden.

Bushalte Papendrecht verplaatst

Deze bushalte wordt binnenkort verplaatst wegens 'ongewenste overstekers'

Bushalte De Lage Waard aan de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht wordt verplaatst. Ook wordt de busbaan verlengd. De gemeente wil daarmee de verkeersveiligheid verbeteren en het openbaar vervoer laten doorstromen. Dit, naar aanleiding van ongewenste OV-overstekers op de weg.

sliedrechtsportpimwaslander.jpeg

Sliedrecht Sport moet beslissend finaleduel winnen voor landskampioenschap

De volleybalsters van Sliedrecht Sport hadden woensdagavond landskampioen kunnen worden, maar Apollo 8 heeft daar een stokje voor gestoken. De ploeg uit Borne won de wedstrijd van de Sliedrechters, waardoor er nu een vijfde en beslissend finaleduel gespeeld moet worden.