gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Opnieuw auto-inbraken in Sterrenburg

In de wijk Sterrenburg is vannacht ingebroken in een aantal auto's. Er zijn onder meer airbags en onderdelen van het stuur weggehaald.

Jeroen de Wijs |  | Aangepast op
Een aantal bewoners van de Lyra trof vanochtend hun auto aan met een ingeslagen raam. Het is niet de eerste keer dat er inbraken plaatsvinden op deze locatie. Voor bewoonster Charlotte Verboom was het binnen een half jaar voor de tweede keer raak. Ditmaal verdwenen de airbags uit de auto. "Het is gewoon naar. Gelukkig heeft niemand het gehoord en is er niemand op pad gegaan. Ze doen het 's nachts, komen de auto, slaan alles open en ze zijn weer weg. Gelukkig zijn het alleen de airbags."

Vorig jaar had bewoner Mahmut Özturk nog geluk toen zijn auto in de garage stond, maar ditmaal werd er ook in zijn auto ingebroken. "Ik weet nog niet wat er weg is. Een navigatiesysteem misschien en waarschijnlijk de airbags. Gelukkig is Mahmut goed verzekerd en krijgt hij tijdelijk een vervangende auto.

De politie is vanochtend aanwezig geweest en zocht naar sporen.

Lees ook

wittebrugpolitie.png

Jongen (16) twee keer veroordeeld voor poging doodslag, maar niet terug de cel in

Een 16-jarige jongen uit Alblasserdam is veroordeeld voor twee pogingen tot doodslag, afpersing en openlijke geweldpleging. Die vonden plaats toen hij 14 en 15 jaar oud was. Hij trapte onder meer slachtoffers tegen hun hoofd terwijl ze al op de grond lagen en greep iemand bij de keel.

IMG_3216.JPG

Van borstelbaan tot rolpiste: skiërs en snowboarders in actie voor het goede doel

Van 12 uur ’s middags tot middernacht skiën of snowboarden voor het goede doel. In Dordrecht gebeurde dat vrijdag op de borstelbaan bij Skischool Drechtsteden én op de indoor rolpiste bij Roundhill aan de Mijlweg. In teams is in estafettevorm op beide locaties in totaal een bedrag van zo’n 16.000 euro bij elkaar gesport.

Schefferprijs 2026.png

Kunstprijs De Scheffer 2026 gewonnen door Faria van Creij-Callender

De kunstprijs van het Dordrechts Museum is dit jaar naar de Amsterdamse beeldend kunstenaar Faria van Creij-Callender gegaan. Het winnende kunstwerk is, samen met de werken van de andere twee genomineerden, in het museum te zien tot 23 augustus.

IMG_4254.jpg

Dit zijn de verkenners en informateurs in onze streek

De verkiezingen zijn achter de rug. In bijna alle gemeenten praten partijen met elkaar over de samenstelling van het gemeentebestuur. Meestal worden de gesprekken begeleid door een gespreksleider, een verkenner of informateur. Maar wie gaat er in welke gemeente aan de slag? Een overzicht.

Schermafdruk op 2026-03-27 11-02-48.png

Brug over de Noord komende week vier nachten dicht

De Brug over de Noord en de nabijgelegen kruising N915 - Noordeinde in Hendrik-Ido-Ambacht zijn komende week vier nachten afgesloten voor al het wegverkeer. Tijdens de sluiting wordt er gewerkt aan het vernieuwen van het asfalt.

shellspolitie.png

Wapens en 150 kilo illegaal vuurwerk in container: OM eist vier maanden cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist een gevangenisstraf van vier maanden tegen D.A. (38) uit Hendrik-Ido-Ambacht. De man had 150 kilo illegaal vuurwerk én twee vuurwapens in een container gestopt.