gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Oprichter VSP Henk Tazelaar overleden (82)

e77dce2f7677eed1bb0d1d2a4d4a1554

“Met veel emotie en verdriet heeft de fractie van de Verenigde Senioren Partij Dordrecht zojuist vernomen dat Henk Tazelaar in de leeftijd van 82 jaar, is overleden.” Dat laat de partij via een persbericht weten. Tazelaar stond aan de wieg van de partij. Hij kwam in 2002 voor de VSP in de gemeenteraad.

Marjolein Vos |  | Aangepast op

“Hij is de partij altijd trouw gebleven en heeft zich tijdens zijn pensioen altijd dienstbaar opgesteld als voorzitter, lijstduwer, opleider van nieuw talent en promotor van onze partij”, vertelt de huidige fractievoorzitter van de VSP Margret Stolk. “Het is voor de VSP ondenkbaar dat Henk er opeens niet meer is!”

Tazelaar was ruim 20 jaar actief in de Dordtse politiek. Kenmerkend was zijn nuchtere kijk op zaken; zonder lang uit te wijden wist hij zijn punt te maken.

“Henk Tazelaar was een kleurrijk man, waarvan de VSP-raadsleden en het bestuur veel hebben geleerd. Hij zal enorm worden gemist als steun en toeverlaat van de partij. De huidige fractie van de VSP Dordrecht en haar bestuur zullen er alles aan doen om het gedachtegoed van onze oud-voorzitter te blijven uitdragen en te realiseren in Dordrecht.”

Stolk voegt nog wat persoonlijke woorden op haar Facebookpagina toe aan het algemene bericht namens de fractie. “Mijn politieke vader is niet meer! Verdrietig en verslagen, zo voelt het omdat een mooi mens, die juist opkwam voor de ouderen en mensen in de wijken, is heengegaan. Een man met een scherp oog voor de sociaal zwakkeren in onze samenleving. Je deed dit met volle overtuiging maar ook met een kwinkslag en humor. Zo kreeg jij datgene voor elkaar wat je wilde bereiken. Henk, ik zal je missen.”

Henk Tazelaar is 82 jaar geworden.


Lees ook

artikelfoto tandarts

Tandarts te duur? Deze artsen helpen mensen bij klachten

Wie wel met kiespijn rondloopt, maar geen geld heeft voor een bezoek aan de tandarts, kan op zaterdag 10 oktober terecht tijdens de Tandartsdag. In meerdere gemeenten in de Drechtsteden kunnen mensen met urgente klachten die dag gratis worden behandeld. Stichting ANDERS organiseert de dag voor de tweede keer.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer. Hij schreef met politicoloog en journalist Rolf Heynen het deze week verschenen boek GIF, over de talloze toxische en chemische stoffen die ongemerkt in ons dagelijks leven voorkomen.

fatbike 1

Komt er een fatbikeverbod in Papendrecht? Gemeenteraad verdeeld over aanpak

Het leek een gelopen race, maar het tijdelijk college van Papendrecht krijgt een voorgesteld fatbikeverbod niet zomaar door de raad. Vanuit de gemeenteraad klinkt er donderdagavond namelijk veel kritiek op het plan. Zo wordt er geopperd om eerst meer te handhaven op de bestaande regels. “Ik denk dat er flinke boetes moeten worden uitgedeeld voordat het anders wordt”, vertelt D66-raadslid Trijntje van Es.

PSX_20261022_083804

SGP stelt vragen over blokkade Fokker, burgemeester reageert

De SGP in Papendrecht wil opheldering over de blokkade van vliegtuigbouwer Fokker door tientallen pro-Palestijnse activisten op donderdag. De partij heeft schriftelijke vragen gesteld over de politie-inzet, mogelijke vervolging van actievoerders en de afhandeling van eerdere acties bij het bedrijf.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.

Webfoto mogelijkheid

Onbegrip over werkzaamheden N214, toch valt extra vertraging tot nu toe mee

Naast de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug, zijn ook de werkzaamheden aan de iets verderop gelegen N214 in volle gang. In verschillende fases worden daar de wegen en fietspaden veiliger en beter gemaakt. Gevreesd werd voor enorme hinder, maar in de eerste fase valt dat vooralsnog relatief mee, ziet de provincie Zuid-Holland.