Dordrecht, Netherlands

Oproep Dordt Discriminatie vrij

Met onderstaande boodschap op Facebook hoopt "Dordt Discriminatie vrij" dat het bezoek van Thierry Baudet op Tweede paasdag in Dordrecht geen doorgang zal vinden.
Fokko van der Straaten | 16 april 2017 14:01 | Aangepast op 16 april 2017 14:01
Aanstaande maandag komt Thierry Baudet van het "Forum voor Democratie" naar Event Center Dordrecht op de Mijlweg.

Hier zal hij, samen met partijgenoot Hiddema, zijn haatvolle boodschap tegenover buitenlanders en vrouwen verspreiden.

Baudet is niet minder erg, maar juist erger dan Geert Wilders. Zo loopt de facistische NVU zijn meetings af en hij sprak op de nationalistische IJzerwake van Vlaams Belang.

Daarnaast is hij bijzonder vrouw-onvriendelijk. Zo betekent nee ja en hebben, volgens Baudet, vrouwen nou eenmaal minder ambitie dan mannen.

De locatie, waar normaal veel Arabische en Turkse bruiloften zijn, weet waarschijnlijk niet wat ze binnenhalen.

Facisten en misogynisten zijn NIET welkom in Dordt. Deel dit bericht en tag @event center Dordrecht, stuur ze een bericht of bel ze op; want dit zullen ook zij niet gangbaar vinden!

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Opsporingsdienst doet inval in woning van scheepsbouwer Kommer Damen (81)

De FIOD heeft dinsdagochtend een inval gedaan in het huis van Kommer Damen in Noordeloos. Dat bevest...

Sliedrechtse wethouder stapt per direct op na rapport over renovatie raadhuis

De Sliedrechtse wethouder Roelant Bijderwieden (VVD) stapt per direct op. Hij doet dat naar aanleidi...

Passagiers reanimeren man in trein

In de trein van Dordrecht naar Arnhem is dinsdagochtend een man onwel geworden. Medepassagiers grepe...

Goed afval scheiden loont: Ambachters krijgen eenmalige korting op afvalstoffenheffing

Een flinke meevaller voor huishoudens in Hendrik-Ido-Ambacht: doordat de kosten voor afvalverwerking...

Niet gesprongen explosief gevonden in Amstelwijck

Bij het bodemonderzoek in Amstelwijck in Dordrecht is een explosief uit de Tweede Wereldoorlog gevon...

Verdachte eet in politiebus een gekookt eitje en spuugt muntgeld uit

De politie van het team Drechtsteden-Buiten heeft maandagavond een bijzondere verdachte in de bus me...