Dordrecht, Netherlands

Opsporingsbericht voor 40 jaar vermist stel

Op internet verscheen maandag een opmerkelijk opsporingsbericht. Het bestuur van het Augustijnenhof is op zoek naar 2 beelden die van de gevel komen van een gesloopt pand aan de Riedijk.
Dennis Koorevaar | 13 maart 2018 15:46 | Aangepast op 13 maart 2018 15:46
De beelden zijn gemaakt door Gilles Hubbe, een geloofsvluchteling uit Luik. Die heeft meerdere van deze beelden gemaakt die nog zichtbaar zijn in de tapasbar aan 't Vlak.

Er is een beloning uitgereikt van 500 euro voor de persoon die de hoofden bij het Augustijnenhof brengt.

Wie informatie heeft over de beelden kan contact opnemen via de website of langskomen tussen 11 en 16 bij het Augustijnenhof dat zit aan Hof 15.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Dertig kinderen met mogelijkheden genieten van schaatsplezier op Dordtse ijsbaan

Schaatsen onder sfeervolle kerstverlichting, genieten van een warme chocomel of een potje curling sp...

Dit circus viert 200-jarig bestaan: 'Wij willen affiniteit, gezelligheid en aanraking'

Het is al jaren voor veel Dordtenaren en andere streekgenoten in de kerstvakantie een traditie: een ...

Van puike prestaties tot mindere maanden: dit was het 2025 van FC Dordrecht

18 zeges, 9 puntendelingen en 17 nederlagen. De eindbalans van FC Dordrecht in officiële duels in 20...

Zwak FC Dordrecht sluit 2025 af met vierde nederlaag op rij

FC Dordrecht heeft het kalenderjaar afgesloten met een pijnlijke nederlaag bij VVV-Venlo. Uitgereken...

Winter3Daagse bij radio ATOS: 60 uur lang voor donatie voedselbank

Via de Winter3Daagse van ATOS radio worden er dit jaar in elf gemeenten producten opgehaald voor de ...

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...