gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Opvoeden is samenspel'

41ba8d07907cdf703fcbffe413b74ca8

Dordrecht doet weer mee met de landelijke Week van de Opvoeding. Het thema voor dit jaar is ‘Opvoeden is samenspel’. Van maandag 1 tot en met zondag 7 oktober is er van alles te doen in het kader van deze week.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Opvoeden doe je niet alleen. Ouders hebben een belangrijke taak hierin, maar ook familie, buren, school en vrienden spelen een rol. Tijdens de Week van de Opvoeding wordt hier extra aandacht aan besteed met activiteiten, lezingen, workshops en bijeenkomsten.


Maandagavond opent wethouder Rik van der Linden de week met een lezing van Jürgen Peeters. Hij schreef het boek ‘Kinderen zijn geen puppy’s.” Daarna kunnen de opvoeders verschillende workshops volgen.


Het doel van de week is dat ouders met elkaar in contact komen of ondersteuning krijgen bij hun opvoedvragen. Het Ukkepuk concert, een kinderfestival in het Energiehuis, een avond speciaal voor professionals en nog veel andere activiteiten worden georganiseerd om aan deel te nemen.

Lees ook

yv2026610A1D00395

FC Dordrecht huurt Ayoub Ouarghi van Feyenoord

Ayoub Ouarghi is de nieuwe aanwinst van FC Dordrecht. De achttienjarige middenvelder wordt één seizoen gehuurd van Feyenoord. Afgelopen seizoen debuteerde de middenvelder al voor het eerste elftal van Feyenoord.

margot smalste huis

Margot woont in het smalste huis van Dordt: 'Alles past erin!'

Hoe smal zou het smalste huis zijn in Dordrecht? Margot de Groot kan het weten, want zij woont al 9 jaar lang aan de Voorstraat in het smalste huis van de stad. Het huis is ruim 2,5 meter breed en heeft in totaal 3 verdiepingen.

drone

Van straatraces tot diefstal: deze drone bewaakt 24/7 dit bedrijventerrein

Een drone die de veiligheid op een bedrijventerrein extra kan waarborgen. Het gebeurt nu in onze streek alleen nog in Zwijndrecht, waar bedrijventerrein De Geer en Groote Lindt een pilot draaien met het apparaat. Zo kunnen zaken als diefstal, vandalisme en straatraces beter worden aangepakt.

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

sloop Weeskinderendijk 01

Eerste panden Weeskinderendijk gesloopt: ruimte voor tijdelijke parkeerplaats

De sloop van verschillende woningen en bedrijfspanden langs de Weeskinderendijk in Dordrecht is in volle gang. Begin juni is gestart met het afbreken van tientallen woningen die al langere tijd leegstaan, nadat eerst de panden van asbest zijn ontdaan.

Screenshot_20260610_134449_Instagram

Politie betrapt racende motorrijders op Dordtse dijk: ‘Dit kunnen wij niet toestaan’

Agenten hebben afgelopen zondag een flinke groep racende motorrijders betrapt op de Wieldrechtse Zeedijk. Daarbij zijn meerdere processen-verbaal uitgedeeld. “Wij gunnen iedereen hun pleziertje maar dit gedrag op de openbare weg kunnen wij niet toestaan”, schrijft de politie op Instagram.