gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Opvoeden is samenspel'

41ba8d07907cdf703fcbffe413b74ca8

Dordrecht doet weer mee met de landelijke Week van de Opvoeding. Het thema voor dit jaar is ‘Opvoeden is samenspel’. Van maandag 1 tot en met zondag 7 oktober is er van alles te doen in het kader van deze week.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Opvoeden doe je niet alleen. Ouders hebben een belangrijke taak hierin, maar ook familie, buren, school en vrienden spelen een rol. Tijdens de Week van de Opvoeding wordt hier extra aandacht aan besteed met activiteiten, lezingen, workshops en bijeenkomsten.


Maandagavond opent wethouder Rik van der Linden de week met een lezing van Jürgen Peeters. Hij schreef het boek ‘Kinderen zijn geen puppy’s.” Daarna kunnen de opvoeders verschillende workshops volgen.


Het doel van de week is dat ouders met elkaar in contact komen of ondersteuning krijgen bij hun opvoedvragen. Het Ukkepuk concert, een kinderfestival in het Energiehuis, een avond speciaal voor professionals en nog veel andere activiteiten worden georganiseerd om aan deel te nemen.

Lees ook

steigervaltom

Steiger valt om en komt terecht tegen pand aan de overkant

Een steiger is zondagmiddag omgevallen aan de Wijnstraat in Dordrecht. De stellage kwam daarbij tegen het raamwerk van het pand aan de overkant van de straat terecht, waar een ruit sneuvelde.

deloodsachterhethuis2020

Negen meter hoge loods tegen tuin van Dordtenaar mag blijven staan

Een grote loods in Dordrecht, die bewoners van de Rijksstraatweg sinds de bouw ervan tot wanhoop drijft, mag blijven staan. Dat heeft de Raad van State besloten. Het hoger beroep van één van de bewoners is daarmee ongegrond verklaard.

Sem Valk

FC Dordrecht raakt aanvoerder Valk kwijt aan eredivisionist Telstar

De aanvoerder van FC Dordrecht Sem Valk maakt de overstap naar Telstar. In Velsen-Zuid tekent de verdediger een contract tot medio 2029. De verdediger speelde 71 wedstrijden voor de Schapekoppen, waarin hij vier keer trefzeker was. “Ik ga jullie enorm missen.”

Film in de Tuin

Perfect avondje uit: Film in de Tuin weer van start

Filmhuis De Witt in Dordrecht verandert de Kloostertuin de komende weken opnieuw in een openluchtbioscoop. Vanaf vrijdag 7 augustus kunnen filmliefhebbers iedere vrijdag- en zaterdagavond genieten van Film in de Tuin, met een gevarieerd aanbod aan films.

rja1988-lingerie-2439134

Vijf sekswerkers gevonden bij controle op illegale prostitutie

Een burgerlijk interventieteam heeft tijdens een regionale controle in Sliedrecht op twee adressen illegale prostitutie vastgesteld. De controle was eind juli na meldingen van inwoners en samenwerkingspartners.

PSX_20260728_194132

Wéér koolmonoxide gemeten in flat, zestien verdiepingen ontruimd

Een flat aan de Drierivierenlaan in Ridderkerk is ontruimd nadat een koolmonoxidemelder is afgegaan in het gebouw. Volgens de brandweer zijn ook daadwerkelijk hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Het is niet de eerste keer: in de afgelopen maanden is de gevaarlijke stof meermaals gemeten, na de vorige keer werd zelfs de gaskraan wekenlang dichtgedraaid.