gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Opvoeden is samenspel'

41ba8d07907cdf703fcbffe413b74ca8

Dordrecht doet weer mee met de landelijke Week van de Opvoeding. Het thema voor dit jaar is ‘Opvoeden is samenspel’. Van maandag 1 tot en met zondag 7 oktober is er van alles te doen in het kader van deze week.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Opvoeden doe je niet alleen. Ouders hebben een belangrijke taak hierin, maar ook familie, buren, school en vrienden spelen een rol. Tijdens de Week van de Opvoeding wordt hier extra aandacht aan besteed met activiteiten, lezingen, workshops en bijeenkomsten.


Maandagavond opent wethouder Rik van der Linden de week met een lezing van Jürgen Peeters. Hij schreef het boek ‘Kinderen zijn geen puppy’s.” Daarna kunnen de opvoeders verschillende workshops volgen.


Het doel van de week is dat ouders met elkaar in contact komen of ondersteuning krijgen bij hun opvoedvragen. Het Ukkepuk concert, een kinderfestival in het Energiehuis, een avond speciaal voor professionals en nog veel andere activiteiten worden georganiseerd om aan deel te nemen.

Lees ook

sophiapolder

Waterschappen scherp op droogte en roepen op: wees zuinig met water

De aanhoudende droogte zorgt ervoor dat de afvoer van de Rijn verder daalt. De komende weken blijft het naar verwachting warm en droog. Volgens Rijkswaterstaat komt de afvoer van de Rijn mogelijk in de buurt van het laagste julirecord ooit gemeten in 1976. De verwachting is dat de afvoer verder kan dalen richting de 700 kubieke meter per seconde.

kraanwater Pexels

poepbacterie

Kookadvies drinkwater afgegeven na menselijke fout in laboratorium

Het kookadvies dat vorige maand leidde tot lege schappen in supermarkten in de Drechtsteden, is afgegeven na een menselijke fout in het laboratorium. Volgens waterbedrijf Evides is door een menselijke fout in het laboratorium een verkeerde meetwaarde doorgegeven. Uit een evaluatie blijkt dat het drinkwater gedurende de hele periode aan alle wettelijke normen heeft voldaan.

dji_fly_20260318_094658_688_1773823691995_photo_optimized

Molenlanden presenteert coalitieakkoord, nadruk op samenwerking met gemeenschap

Doe mee!, SGP en ChristenUnie hebben in Molenlanden het coalitieakkoord gepresenteerd. Tijdens die presentatie zijn de fractievoorzitters bevraagd over de totstandkoming van het akkoord en de ambities. Ook zijn de kandidaat-wethouders voorgesteld.

fotoooo

Blijven bouwen en gele afvalzakken weg: de plannen van het nieuwe stadsbestuur

De komende vier jaar moeten er drieduizend huizen bij in Dordrecht. Die doelstelling geeft het nieuwe stadsbestuur zichzelf, valt te lezen in het coalitieakkoord van de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, CDA en D66. Daarin meteen een opluchting voor diverse oppositiepartijen: die woningen zullen niet in de polders verrijzen.

20260526onderhandelaars2

Coalitieakkoord in Ridderkerk: winkels open op zondag en woningen voor eigen inwoners

Het nieuwe gemeentebestuur van Ridderkerk heeft woensdag het coalitieakkoord voor de komende periode gepresenteerd. De Partij 18PLUS, VVD en GroenLinks in Ridderkerk zijn er na twee maanden onderhandelen uit en willen onder meer het lokale woningverdeelsysteem voortzetten en winkeliers de ruimte geven om op zondag open te gaan.

businkvrachtwagen

Te hoge vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

In de Krispijntunnel in Dordrecht is donderdag een flinke ravage ontstaan. Aan het begin van de avond wilde een vrachtwagen de tunnel in rijden, maar die bleek te hoog.