gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Organisatiebureau Rien van Halen overgenomen

Het organisatiebureau van Rien van Halen is overgenomen door Bos&Bos Catering uit Groningen. Dat bedrijf is een dochteronderneming van Kaak Event Rent Nederland. Het bedrijf werd een paar weken geleden nog failliet verklaard, omdat er te weinig boekingen waren voor feestjes en partijen.

Kees Rijborz |  | Aangepast op
Volgens John Bos, directeur van Bos&Bos Catering, is het interessant om een marktaandeel te hebben in deze regio. Hij denkt daarbij dat het organisatiebureau wel in de huidige vorm kan blijven bestaan. ¨We willen in Dordrecht een kleine locatie hebben met een basisvoorraad. De logistiek zal daarentegen wel de nodige wijzigingen ondergaan¨.


Het contract omtrent de overname werd afgelopen maandag pas definitief verklaard. Drie mensen hebben inmiddels al een andere baan gevonden. Met de twee andere oud-medewerkers worden momenteel afspraken gemaakt over hun toekomst.  


Eigenaar Rien van Halen besloot ten tijde van het faillissement al dat hij niet meer betrokken zou zijn bij eventuele doorstart van zijn bedrijf.

Lees ook

pcp

Voetballer zwaargewond, maar SSW-spelers vrijgesproken van mishandeling

Twee voetballers van de Dordtse club SSW zijn dinsdag vrijgesproken van mishandeling. Volgens de rechtbank spreken de getuigen elkaar tegen en is het politieonderzoek onvolledig. Daardoor kan niet worden vastgesteld wie het slachtoffer heeft geslagen of geschopt, schrijft Omroep Brabant.

coffeelicious

Coffeelicious neemt extra maatregelen vanwege gasten die ‘vergeten’ te betalen

Dordtse horecazaak Coffeelicious laat gasten voortaan direct afrekenen als ze klaar zijn met eten. De zaak kampt steeds vaker met mensen die na het lunchen weglopen zonder te betalen. “Schijnbaar is het nodig om mensen eraan te herinneren”, verklaart eigenaresse Fiona Stoger.

PSX_20260727_151756

Boeren demonstreren op viaduct boven A15 tegen stikstofplannen

Een groep boeren heeft maandag actie gevoerd op het viaduct boven de A15, bij Papendrecht. De boeren zijn het niet eens met de stikstofplannen van het kabinet. Op veel plekken in het land, waaronder dus ook in onze streek, lieten zij van zich horen.

merwedelingelijn kleiner

Reizigersvereniging: Verbod fietsen MerwedeLingelijn gaat te ver

Het verbod op fietsen op de hele MerwedeLingelijn tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug gaat verder dan noodzakelijk. Dat stelt reizigersvereniging Rover. Rover heeft begrip voor de keuze om de dienstregeling tijdelijk aan te passen om de dienstregeling betrouwbaar te houden, maar noemt het fietsverbod "moeilijk te rechtvaardigen".

sterrenwachterikblokland

'Spectaculaire' zonsverduistering én meteorenzwerm: Dordtse sterrenwacht verwacht topdrukte

Het is volgens Sterrenwacht Mercurius in Dordrecht een van de meest spectaculaire zonsverduisteringen van de komende jaren. Over minder dan twee weken schuift de maan voor bijna 90 procent voor de zon. "Het wordt een groot event. We pakken het groots aan."

Point Blur_Aug052026_153914

Harde klap op Hastingsweg, drie mensen naar het ziekenhuis

Drie mensen zijn woensdag gewond geraakt bij een aanrijding op de Hastingsweg in Dordrecht. De botsing gebeurde even na drieën.