gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Organisatiebureau Rien van Halen overgenomen

Het organisatiebureau van Rien van Halen is overgenomen door Bos&Bos Catering uit Groningen. Dat bedrijf is een dochteronderneming van Kaak Event Rent Nederland. Het bedrijf werd een paar weken geleden nog failliet verklaard, omdat er te weinig boekingen waren voor feestjes en partijen.

Kees Rijborz |  | Aangepast op
Volgens John Bos, directeur van Bos&Bos Catering, is het interessant om een marktaandeel te hebben in deze regio. Hij denkt daarbij dat het organisatiebureau wel in de huidige vorm kan blijven bestaan. ¨We willen in Dordrecht een kleine locatie hebben met een basisvoorraad. De logistiek zal daarentegen wel de nodige wijzigingen ondergaan¨.


Het contract omtrent de overname werd afgelopen maandag pas definitief verklaard. Drie mensen hebben inmiddels al een andere baan gevonden. Met de twee andere oud-medewerkers worden momenteel afspraken gemaakt over hun toekomst.  


Eigenaar Rien van Halen besloot ten tijde van het faillissement al dat hij niet meer betrokken zou zijn bij eventuele doorstart van zijn bedrijf.

Lees ook

GEEN UITZENDING TV nieuws.png

Storing: tijdelijk geen TV Dordrecht

Door een storing in de uitzendstraat in Hilversum is er momenteel geen televisie-uitzending mogelijk.

ARTIKELFOTO PATIENTEN.jpg

Patiënten reageren nuchter op hack ziekenhuisportaal: ‘Even terug in de tijd hè’

Hoewel het Albert Schweitzer ziekenhuis benadrukt dat er geen patiëngegevens zijn buitgemaakt tijdens een hack bij hun softwareleverancier, zorgt het incident voor wisselende reacties onder patiënten. Van gelatenheid tot zorgen over privacy: “Het is gewoon kut."

hiaenrid.png

criminaliteit

Meeste panden gesloten vanwege drugs, sluitingen na explosie neemt toe

Bij verreweg de meeste woningen en (bedrijfs)panden die worden gesloten door burgemeesters in onze streek, is drugs in het spel. Ook neemt het aantal sluitingen na een explosie toe. Dat blijkt uit onderzoek van Bureau Lokaal, een samenwerking tussen deze streekomroep, Rijnmond en andere streekomroepen uit de regio.

gertjanvanderlinden.png

Contactverbod oud-bondscoach rolstoelbasketbalsters na grensoverschrijdend gedrag

Gertjan van der Linden uit Dordrecht, voormalig bondscoach van de succesvolle Nederlandse rolstoelbasketbalsters, mag vijf jaar lang geen contact hebben met zeven speelsters die melding hebben gedaan van grensoverschrijdend gedrag van hem. Dat meldt de NOS.

willem zwijger school.png

Deze middelbare school gaat haar deuren sluiten

De locatie in Hardinxveld-Giessendam van het Willem de Zwijger College stopt ermee. De middelbare school kampt al langere periode met dalende leerlingaantallen, waardoor de locatie niet verantwoord open kan blijven. Huidige leerlingen hebben de keuze om naar een andere locatie in Papendrecht te gaan of zelf een andere school te zoeken.

Gemeenteraad Papendrecht_foto2 artikel.png

Advies verkenner kan prullenbak in: maand na verkiezingen nog geen zicht op coalitie Papendrecht

Het advies van verkenner John Bijl om in Papendrecht tot een kerncoalitie te komen van PVV, VVD en CDA, wordt door de gemeenteraad niet overgenomen. De bal ligt nu bij de VVD, die unaniem door de raad is aangewezen om het initiatief voor coalitievorming te nemen. Daarbij voorbijgegaan aan de grootste: de PVV.