gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Organisatiebureau Rien van Halen overgenomen

Het organisatiebureau van Rien van Halen is overgenomen door Bos&Bos Catering uit Groningen. Dat bedrijf is een dochteronderneming van Kaak Event Rent Nederland. Het bedrijf werd een paar weken geleden nog failliet verklaard, omdat er te weinig boekingen waren voor feestjes en partijen.

Kees Rijborz |  | Aangepast op
Volgens John Bos, directeur van Bos&Bos Catering, is het interessant om een marktaandeel te hebben in deze regio. Hij denkt daarbij dat het organisatiebureau wel in de huidige vorm kan blijven bestaan. ¨We willen in Dordrecht een kleine locatie hebben met een basisvoorraad. De logistiek zal daarentegen wel de nodige wijzigingen ondergaan¨.


Het contract omtrent de overname werd afgelopen maandag pas definitief verklaard. Drie mensen hebben inmiddels al een andere baan gevonden. Met de twee andere oud-medewerkers worden momenteel afspraken gemaakt over hun toekomst.  


Eigenaar Rien van Halen besloot ten tijde van het faillissement al dat hij niet meer betrokken zou zijn bij eventuele doorstart van zijn bedrijf.

Lees ook

IMG-20260905-WA0031

Rookwolk boven afvalverwerker door brand in opslagruimte

Bij afvalverwerker HVC in Dordrecht heeft zaterdagavond brand gewoed. In een opslagruimte vatte een hoop afval vlam, waarna een rookpluim uit het gebouw kwam.

Gondel 3

Van Asterix en Obelix tot Casa de Papel: sprookjesachtige gondelvaart

Gondels met daarop het Gallische dorpje van Asterix en Obelix, de Spaanse bank uit de serie La Casa de Papel en het ballonnenhuisje uit de film Up. Het is een greep uit de vijfentwintig prachtige kunstwerken die zaterdagavond voorbijvaren op de rivier de Giessen tijdens de Gondelvaart. Iedere gondel brengt zijn eigen verhaal tot leven en trekt veel bekijks langs de kant. “Het is sprookjesachtig!”

gemzwijndrecht

Wegwerkzaamheden Zwijndrecht gaan verder: nieuwe doorgaande route vanaf de brug

Na de Karel Doormanlaan gaat nu ook de Brugweg in Zwijndrecht op de schop. De weg van en naar de Zwijndrechtsebrug wordt verlegd én verlengd. Zo sluit de weg straks aan op de Burgemeester Doumaweg achter het station. Dit moet zorgen voor minder doorgaand verkeer door het Stationskwartier, aldus de gemeente.

Raatsie en Venema

Raatsie en Venema voorlopig aan de kant door blessures

FC Dordrecht-spelers Calvin Raatsie en Nick Venema komen voorlopig niet in actie. Beiden hebben een blessure opgelopen.

drugshuissluis

Voorwaardelijke celstraf voor man (35) die hennepkwekerij runde

Een 35-jarige bewoner van Groot-Ammers is eerder deze week veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van drie maanden. De man runde in een huis aan de Sluis een hennepkwekerij met zo’n driehonderd planten.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.