Dordrecht, Netherlands

Oscar Gala levert €5000,00 op

€5000,00 was de opbrengst van het CineDordt Oscar Gala wat zaterdag bij de The Movies georganiseerd werd door Rotery Club Dordrecht Johan de Witt/Ter Merwe.
Fokko van der Straaten | 17 februari 2019 10:16 | Aangepast op 17 februari 2019 10:16
Om klokslag twaalf uur kreeg een vertegenwoordiging van de Crabbehoeve uit handen van voorzitter Agnes Breddels een symbolische cheque overhandigd. De Crabbehoeve is een voormalig schoolcomplex met drie schoollokalen op 1000 m² braakliggende grond aan de Van Karnebeekstraat 2 in Dordrecht en stond op de nominatie om gesloopt te worden en plaats te maken voor woningbouw. Door de recessie werd dit plan met minimaal 10 jaar opgeschort en ontstond het idee bij een groepje bewoners om een laagdrempelige en multifunctionele ontmoetingsplaats op te starten op deze centrale plek in de aandachtswijk Crabbehof.

Aan het eind van het feestelijke Gala werd ook nog de winaar bekend gemaakt wie het mooist gekleed was. Oud Trom omroepster Helly Buursma was de gelukkige die een mini Ocar in ontvangt mocht nemen.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Maatschappelijke organisaties kijken uit naar nieuwe plek: keihard nodig

Meerdere maatschappelijke organisaties in Ridderkerk krijgen een gezamenlijke plek aan de Havenstraa...

Raadsleden over geweldsuitbarsting Bleskensgraaf: ‘We zijn dit niet gewend’

Een anti-azc-protest dat uit de hand loopt en de ME die ingrijpt. Een dag nadat agenten met glas en ...

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...