gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Oud en jong bewegen samen in het Sterrenwiel

b1af1b37e4070253972f3dd9b398b748

Ballontennisen, ballen overgooien en samen lachen. Elke week is het weer raak in het Sterrenwiel, maar een keer in de maand is het extra druk. Dan komen basisscholen namelijk een uurtje mee doen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Het is belangrijk dat jong en oud samen komen legt Lou-Asia Dors van Dordt Sport uit. Zij begeleidt het gymspel. "Als de kinderen er zijn worden de ouderen zichtbaar vrolijk. Ze doen dan ook dingen die ze zonder de kinderen niet zouden doen."

De reacties zijn positief. "We kunnen de ouderen vermaken en dat is leuk", vertelt basisschoolleerling Sam. "Er was eens een mevrouw in een rolstoel. Ze vond het zo leuk dat ze opstond uit haar rolstoel en lekker mee bewoog", vertelt Dors vrolijk.

Pim Konijnendijk kwam op het idee jong en oud samen te laten komen doordat hij met een oudere dame door een verpleeghuis liep. Zij zagen een kindje actief spelen. Dat vond de vrouw zo indrukwekkend dat ze mee is gaan doen.

Lees ook

Screenshot_20261020_085330_Instagram

Auto op zijn kant op A16, bestuurder aangehouden

Op de A16 bij Zwijndrecht is dinsdagochtend een auto op zijn kant terechtgekomen na een ongeluk. Daarbij waren in totaal twee auto's betrokken. De politie heeft één persoon aangehouden voor rijden onder invloed.

foto groepsverkrachting SLI

Ook Dordtenaar (21) langer vast in ernstige zedenzaak Sliedrecht

Dordtenaar R.H. (21), medeverdachte van de ernstige groepsverkrachting in Sliedrecht, blijft voorlopig vastzitten. Dat heeft de rechtbank maandag bepaald.

Nieuw project (1)

Eén verdachte verkrachtingszaak langer vast, ander geschorst

Eén van de twee verdachten uit Sliedrecht die afgelopen woensdag werd aangehouden in een zaak rond een groepsverkrachting in het dorp, blijft langer vastzitten. De andere verdachte (19) is geschorst, meldt het Openbaar Ministerie (OM).

OPMA Kees Thies

Columnist Kees Thies heeft geen spijt van besluit om te stoppen: ‘Gewicht van mijn schouders’

Kees Thies heeft geen spijt van zijn besluit om te stoppen als columnist, zo vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad. Op 5 december zal de columnist van AD De Dordtenaar voor het laatst zijn journalistieke mening delen via de krant. “Ik stop voordat mensen de kans krijgen om te zeggen dat ik al veel eerder had moeten stoppen.”

PSX_20261025_024136

Aanhoudingen en gewonde na frontale botsing op Noordendijk

In Dordrecht zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee mannen aangehouden na een frontale botsing. Ze waren er lopend vandoor gegaan. Een agent zette de achtervolging in. Bij de botsing is een gewonde gevallen.

Tom Hartman maakt muziek na psychose

Hoe een psychose Tom tot een liedje bracht: ‘Heb het van me afgeschreven’

Een psychose verwerken, hoe doe je dat? Voor Tom Hartman uit Dordrecht was muziek het antwoord. Tien jaar geleden belandde hij in een psychose en gebruikte hij muziek om eruit te komen. Deze maand is een van de nummers die hij toen schreef uitgekomen. Tom vertelt ons wat dat voor hem betekent.