gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Oud en nieuw op TV Dordrecht: jaaroverzicht, finale Grote Prijs en orkest

f564540d343044af8491b1a3aa0456e7

De programmering rondom de jaarwisseling bij RTV Dordrecht staat in het teken van verschillende speciale producties. Dit weekend komt het jaaroverzicht, de finale van de Grote Prijs van Dordt en het eindejaarsconcert van het Dordts Philharmonisch Orkest langs op televisie.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Marjolein Vos en Dennis Koorevaar brachten namens RTV Dordrecht 2022 in beeld met negen reportages. Van de festivalzomer tot boze boeren en van nieuws rondom de Waterbus tot het kunstproject ‘Rivier, boot, stad’: in onze stad gebeurde dit jaar van alles. Het RTV Dordrecht Jaaroverzicht is vanaf oudjaarsavond 18:00 uur tot nieuwjaarsdag 11:00 ieder uur te zien.

In poppodium Bibelot was medio december de finale van de Grote Prijs van Dordt, voorheen de Band Boost, bedoeld om lokale artiesten een duwtje in de rug te geven. Vier finalisten deden mee, de winnaar mag onder meer optreden op Wantijpop. Mels van den Broek en Stijn van der Poel legden de Grote Prijs voor ons vast en maakten een uitgebreide impressie. Die is te zien na het jaaroverzicht.

Wie na een avond (en nacht) vol champagne, meezingers en oliebollen even bij wil komen met wat muziek, is ook bij RTV Dordrecht aan het juiste adres. Op 1 januari zenden wij vanaf 12:00 uur een impressie uit van het traditionele oudejaarsconcert van het Dordts Philharmonisch Orkest. Dit jaar vond dat plaats op zondag 18 december in de circustent van het Wintercircus Royal. Alle orkesten speelden in de foyer of in de piste van het circus. Fokko van der Straaten en Willem-Egbert Diepeveen legden het voor ons vast.

Lees ook

burgderaadtsingel

Deze weg is na 14 maanden weer open: ‘Eerst werden hier de vouwen uit je broek gereden'

Na een afsluiting van meer dan een jaar is de Burgemeester de Raadtsingel in Dordrecht weer open voor verkeer. De weg is veiliger, groener én moet minder overlast veroorzaken voor omwonenden.

stedinelektriciteitsstation

Dit nieuwe elektriciteitsstation voorziet straks 250.000 huishoudens van stroom

Netbeheerder Stedin is gestart met de bouw van een nieuw elektriciteitsstation in Alblasserdam op bedrijventerrein Hoogendijk. Hierdoor wordt de netcapaciteit in de omgeving niet alleen verhoogd, maar zelfs verdubbeld. Volgens Margreet de Deugd, wethouder van Energie(transitie), Klimaat en Milieu van de gemeente Alblasserdam, is dat goed nieuws.

jan willem de jonge

Terug van reddingsmissie in Venezuela: Jan-Willem hielp mee na aardbevingen

Hoe zoek je naar mensen onder het puin na heftige aardbevingen? Jan-Willem de Jonge uit Dordrecht vertrok naar Venezuela, samen met ruim zestig andere hulpverleners van USAR Nederland. Daar werkte hij mee aan de reddingsoperatie na de zware aardbevingen die het land troffen op 24 juni.

baanhoekbruggoed

Baanhoekbrug maanden dicht: hoge hekken en 24/7 beveiligers op komst

De Baanhoekbrug is sinds deze week dicht voor fietsers en voetgangers. De brug wordt vanaf volgende week vrijdag, als de Papendrechtsebrug maandenlang sluit, de snelste route voor hulpdiensten om de Beneden Merwede over te steken.

THUMB WEBSITE

Oud-ploeggenoot Summerville trots op WK-prestatie: ‘Wist toen al dat hij het ver ging schoppen’

Terwijl het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada in volle gang is, gaat het in Nederland over misschien wel dé verrassing van het toernooi. Crysencio Summerville debuteerde zeven jaar geleden nog in het profvoetbal bij FC Dordrecht en maakt nu furore in het shirt van Oranje. Toenmalige ploeggenoot Thomas Schalekamp wist het al gelijk: die gaat het ver schoppen.

onderwijsmuseum

Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun uit Tweede Kamer: 'We voelen ons gezien'

Het Nationaal Onderwijsmuseum krijgt opnieuw steun vanuit de Tweede Kamer, maar onzekerheid over de structurele subsidie vanaf 2027 blijft bestaan. Het museum vreest dat de maatschappelijke waarde van het museum onvoldoende wordt meegewogen.