gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Oud-melkboer en voetballer Koos Schaap overleden

Voormalig DFC-speler en melkboer Koos Schaap is overleden. Dat meldt voetbalclub DFC op haar website. Schaap was lange tijd melkboer in de Vogelbuurt.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Koos Schaap was als melkboer een bekende verschijning. Hij bracht zuivelproducten rond met paard en wagen. Later deed hij dat met een bestelbusje. Zo'n 35 jaar geleden stopte hij daarmee.

Schaap was ook een verdienstelijk voetballer,. Hij begon bij Merwesteijn en stapte in 1945 over naar DFC. In zijn vijftien jaar durende carrière in het betaald- en amateurvoetbal speelde hij ruim 350 wedstrijden in het eerste elftal van DFC. Hij werd meerdere malen opgeroepen voor Nederlandse B-selectie. In 1960 stopte hij met voetballen. Hij was bang door blessures zijn werk als melkboer niet meer uit te kunnen oefenen.

Koos Schaap was 93 jaar oud.

Foto: website DFC

Lees ook

PSX_20260619_092535

Jong kind maakt val van driehoog uit raam: 'Vrijwel geen letsel'

Een jong kind is donderdagavond van driehoog naar beneden gevallen in Dordrecht. Het kind viel uit het raam van een appartement aan de Kappeijne van de Copelloweg. Het slachtoffertje is naar het ziekenhuis gebracht.

TALKSHOW ZORG

Talkshow over zorg en gezondheid op TV Dordrecht

Wat gebeurt er op het gebied van zorg en gezondheid in onze streek? Die vraag stond centraal tijdens de talkshow 'Aan tafel over zorg en gezondheid', die de komende dagen in drie delen is te zien op TV Dordrecht.

dag-van-de-bouw_tcm26-356290

Papendrechtsebrug opent bouwhekken voor open dag: 'Spannend!'

Altijd al een kijkje willen nemen bij het nieuwe bruggebouw van de Papendrechtsebrug? Deze zaterdag gaan de bouwhekken wagenwijd open voor het publiek. Dit is in het kader van de De Dag van de Bouw.

fotorws

Dit zijn de vijf meestgestelde vragen over de afsluiting van de Papendrechtsebrug

Sinds bekend is dat de Papendrechtsebrug negen maanden dichtgaat voor al het verkeer, wordt Rijkswaterstaat overspoeld met vragen en opmerkingen. De duur van de afsluiting is voor veel mensen een heikel punt, merkt omgevingsmanager Diana Wonnink. “Het is geen fijne boodschap om te moeten brengen.”

Parallelweg Sliedrecht

Sneller klaar dan verwacht: deze belangrijke weg gaat eerder open

Eerder dan vooraf aangekondigd, is de Sliedrechtse Parallelweg helemaal vernieuwd. Vanaf vrijdag 18.00 uur is de belangrijke weg aan de rand van het dorp weer volledig te gebruiken.

PSX_20260607_032650 (1)

Auto in lichterlaaie, tweede voertuigbrand in onze streek dit weekend

Aan de Parkweg in Papendrecht is in de nacht van zaterdag op zondag rond 01:30 uur een auto in brand gevlogen. Op foto's is te zien dat de voorkant in brand stond.