Dordrecht, Netherlands

Oud VVV-directeur overleden

Voormalig VVV-directeur Jan Janssen is overleden. Hij organiseerde onder andere de Hoffeesten, Statentocht en de Stemvorkfeesten.
Petra Scheurwater | 25 augustus 2017 12:08 | Aangepast op 25 augustus 2017 12:08
De huidige VVV-directeur, Erik Zindel, noemt hem op twitter zijn voorbeeld. "Janssen is dertig jaar directeur geweest, van 1957 tot 1987. Dat is eigenlijk de beginperiode van het actieve naar buiten treden van Dordrecht als toeristisch interessant punt. Hij heeft daarin een belangrijke rol vervuld.

Daarnaast was hij op landelijk en internationaal niveau altijd actief. Zo heeft hij bestuursposities bij VVV Nederland (destijds ANV geheten) en de vereniging van VVV directeuren vervuld."

Jan Janssen is 94 jaar geworden.

Lees ook

Inzamelingsacties in regio voor Oekraïne: 'Het is een komen en gaan van auto's'

Medicijnen, ziekenhuismateriaal, winterkleding, beddengoed, batterijen, luiers. Vanaf de Stougjesdij...

Hoe Dordtse basisschool De Regenboog kinderen uit een achterstandswijk een boost geeft

Een school in een achterstandswijk. Een school waar ouders en kinderen uit de naastgelegen villawijk...

Dít is de nieuwe boswachter ecologie voor de Biesbosch

"Toch wel speciaal. Eigenlijk iets wat vroeger altijd al een droom was." Joey Braat is in zijn nopje...

Nog meer acties voor Oekraïne in Dordrecht tijdens landelijke GIRO555 actie

“Complete waanzin,” zo omschrijft Martin Boon uit Dordrecht de huidige situatie in Oekraïne. En...

Geen Dancetour in Dordrecht dit jaar

Gratis meehossen met livemuziek op de Spuiboulevard. De Dancetour was voor veel Dordtenaren het hoog...

Zaterdag bij TV Dordrecht: Het Dordts Cultuur Halfuur

Het was - vanwege corona - een tijdje stil rondom het Dordts Cultuur Halfuur, maar vanaf 12 februari...