Dordrecht, Netherlands

Oud VVV-directeur overleden

Voormalig VVV-directeur Jan Janssen is overleden. Hij organiseerde onder andere de Hoffeesten, Statentocht en de Stemvorkfeesten.
Petra Scheurwater | 25 augustus 2017 12:08 | Aangepast op 25 augustus 2017 12:08
De huidige VVV-directeur, Erik Zindel, noemt hem op twitter zijn voorbeeld. "Janssen is dertig jaar directeur geweest, van 1957 tot 1987. Dat is eigenlijk de beginperiode van het actieve naar buiten treden van Dordrecht als toeristisch interessant punt. Hij heeft daarin een belangrijke rol vervuld.

Daarnaast was hij op landelijk en internationaal niveau altijd actief. Zo heeft hij bestuursposities bij VVV Nederland (destijds ANV geheten) en de vereniging van VVV directeuren vervuld."

Jan Janssen is 94 jaar geworden.

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...