Dordrecht, Netherlands

Ouderen hangen kerstherinneringen in de boom

Zonder familie of vrienden is kerst niks aan. Daarom konden eenzame ouderen vandaag hun gouden kerstherinneringen in de kerstboom hangen in buurtcentrum Crabbehoeve.
Jordy Nijenhuis | 21 december 2017 20:09 | Aangepast op 21 december 2017 20:09
Op een blaadje schreven zij hun herinneringen op en stopten het in een doorzichtige kerstbal. Vervolgens konden ze die in de boom hangen.

Het buurthuis neemt deel aan het project Gouden Dagen. Dat is een organisatie die veel doet voor eenzame ouderen. Dit jaar hebben ze extra aandacht gegeven aan de kerst waardoor de kwetsbare doelgroep toch bij elkaar komt.

Alle herinneringen die in de boom hangen worden doorgestuurd naar Gouden Dagen. De mooiste herinnering wordt op de website van het goede doel gepubliceerd.

Lees ook

Grote Kerk in vervoering gebracht door hardstyle-DJ: 'Indrukwekkend'

Honderden liefhebbers van hardstyle, klassieke muziek én geloofskwesties hebben woensdagavond hun ha...

Brug over de Noord dicht: afsluiting van 16 dagen en meerdere weekenden op deze data

De renovatie van de Brug over de Noord (N915) bij Alblasserdam gaat over ongeveer een maand van star...

Zet dit zelfvarende schip de kapitein buitenspel? 'Goed afstemmen met tegenliggers'

De MPS Lumière heeft deze week een bijzondere vaart gemaakt vanuit Hardinxveld-Giessendam. Aan boord...

Woningen, horeca en maatschappelijke activiteiten: dit zijn de plannen voor de oude bieb

Het gemeentebestuur van Dordrecht wil 1,3 miljoen euro steken in de verbouwing van de oude bibliothe...

Deze gemeente maakt plaats voor woonwagens: tot wel 25 nieuwe plekken

De gemeente Papendrecht gaat ruimte vrijmaken voor 20 tot 25 nieuwe woonwagens. Dat staat in een nie...

Meer armoede ondanks positieve cijfers; ‘landelijk structureel beleid nodig’

De gemeente Dordrecht maakt zich zorgen over toenemende armoede. Net als andere grote gemeenten in o...