Dordrecht, Netherlands

"Ouwe Jonges” gooien de beuk er in

Het gaat er niet bepaald zachtzinnig aan toe aan de stamtafel van RTV Dordrecht.
Fokko van der Straaten | 6 februari 2021 16:53 | Aangepast op 6 februari 2021 16:53
In “Oude Jonges Krentebrood” blikken de drie oude heren zondag terug op de maand januari. Presentator Ron van de Rhee heeft de handen weer vol, want tafelgenoten Ad van den Herik en Thijs Blom sparen ook elkaar niet.Op de bekende eigen wijze wisselen de heren in een klein half uurtje hun ongezouten meningen uit over het toekomstplan Manhattan aan de Oude Maas, de oorlog rond museum 40-45, financiële steun voor de Dordtse sport en cultuur, het zieltogende FC Dordrecht en de onvermijdelijke corona. Ook op het onderwerp bomenkap gooien de heren er spreekwoordelijk de beuk in.

Is er nog nieuws in het maandelijks terugkerend Dossier Rioolgemaal? Ja zeker, in de categorie ‘het moet niet gekker worden’ volgt zondagavond een opmerkelijke onthulling. Is dat ding in de Hazelaarlaan eigenlijk wel een rioolgemaal? Van den Herik gaat helemaal los. Hij schildert Blom af als een positivo en neemt zelfs de alom gewaardeerde columnist Kees Thies op de hak.

Het programma “Ouwe Jonges Krentebrood”, niet geschikt voor kijkers zonder gevoel voor humor en relativeringsvermogen, is zondag bij RTV Dordrecht te zien vanaf 18.00 uur. Wie het mist krijgt woensdagavond een herkansing. 

Lees ook

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...