Dordrecht, Netherlands

Ouwe Jonges Krentebrood in het teken van corona

In een klap is alles veranderd en lopen we met een boog om elkaar heen. De lucht is blauw zonder vliegtuigstrepen en niemand weet nog voor hoelang. In het maandelijkese RTV Dordrecht programma Ouwe Jonges Krentebrood gaat het deze keer volledig over het coronavirus.
Jordy Nijenhuis | 29 maart 2020 14:43 | Aangepast op 29 maart 2020 14:43
In deze aflevering ontbreekt vaste tafelgast Ad van den Herik. "Hij heeft 'het', hoogstwaarschijnlijk," zegt presentator Ron van der Rhee tegen de kijkers. "Hij kon niet worden getest maar uit betrouwbare bron weet ik dat hij inmiddels aan de beterende hand is." RTV Dordrecht's politiek verslaggever Maarten Wijk vervangt Van den Herik.

In de uitzending gaat het onder andere over hoe de Dordtse politiek omgaat met de corona-crisis, de lege straten in de stad en een kritische boodschap over de hamsteraars.

Ouwe Jonges Krentebrood wordt zondagavond vanaf 18:00 uur uitgezonden op TV Dordrecht.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...