Dordrecht, Netherlands

Overdraagsteigers Spieringsluis in gebruik genomen

De nieuwe steigers voor kano’s aan de weerszijden van de Spieringsluis in Werkendam zijn vrijdagmiddag in gebruik genomen. De steigers zijn een belangrijke schakel tussen de Oost-west Biesbosch kanoroute van Dordt naar Drimmelen.
Jordy Nijenhuis | 20 november 2018 11:18 | Aangepast op 20 november 2018 11:18
De opening werd verricht door een aantal kanoërs dat bij de steigers aan kwam varen. Piet Ouweneel van de Dordtse kajak- en kanovereniging Dajaks knipte een lintje door.


Kanovaarders zijn door de zogenaamde overdraagsteigers niet meer afhankelijk van de openstelling van de sluis. De steigers zijn het hele jaar door op elk moment van de dag beschikbaar en toegankelijk. Aan beide kanten van de Spieringsluis zijn overdraagsteigers aangelegd.

Lees ook

‘Van school gerukt, gedeporteerd en vermoord’: Gedenksteen vertelt pijnlijke geschiedenis

Stichting Joods Overleg en de gemeente Dordrecht hebben donderdag een herinneringstegel aan de Joods...

Studenten kunnen gratis naar festival met Turfy Gang en Bilal Wahib

Alle studenten in onze streek kunnen vanaf komende dinsdag een gratis kaartje bemachtigen voor de tw...

Automobilist (22) onder invloed slaat over de kop

Een 22-jarige Alblasserdammer is in de nacht van woensdag op donderdag met zijn auto over de kop ges...

Auto's botsen op snelweg

Op de A15 van Ridderkerk richting Gorinchem heeft donderdagochtend meer dan een uur file gestaan. Da...

Vincent ‘bevrijdde’ Dordrecht en dat vergat hij nooit meer

Wat is de beste plek om geallieerde tanks neer te zetten? Met die vraag is kapitein Vincent Gray van...

Duurzaamheidskenners opgelet: hier kun je meedoen aan het Klimaatexamen

Wat weet jij over klimaatverandering? In Dordrecht kun je dit jaar op 15 mei in de Duurzaamheidsfabr...