Dordrecht, Netherlands

Overdraagsteigers Spieringsluis in gebruik genomen

De nieuwe steigers voor kano’s aan de weerszijden van de Spieringsluis in Werkendam zijn vrijdagmiddag in gebruik genomen. De steigers zijn een belangrijke schakel tussen de Oost-west Biesbosch kanoroute van Dordt naar Drimmelen.
Jordy Nijenhuis | 20 november 2018 11:18 | Aangepast op 20 november 2018 11:18
De opening werd verricht door een aantal kanoërs dat bij de steigers aan kwam varen. Piet Ouweneel van de Dordtse kajak- en kanovereniging Dajaks knipte een lintje door.


Kanovaarders zijn door de zogenaamde overdraagsteigers niet meer afhankelijk van de openstelling van de sluis. De steigers zijn het hele jaar door op elk moment van de dag beschikbaar en toegankelijk. Aan beide kanten van de Spieringsluis zijn overdraagsteigers aangelegd.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Maatschappelijke organisaties kijken uit naar nieuwe plek: keihard nodig

Meerdere maatschappelijke organisaties in Ridderkerk krijgen een gezamenlijke plek aan de Havenstraa...

Raadsleden over geweldsuitbarsting Bleskensgraaf: ‘We zijn dit niet gewend’

Een anti-azc-protest dat uit de hand loopt en de ME die ingrijpt. Een dag nadat agenten met glas en ...

Straks eerste drive-in stembureau van onze streek: vanuit je auto stemmen

In Ridderkerk kun je de komende gemeenteraadsverkiezingen op een wel heel bijzondere manier stemmen....

Letterlijke én figuurlijke mijlpaal voor IKC Prins Bernhardschool

De leerlingenraad van de IKC Prins Bernhardschool in Dordrecht heeft woensdagochtend samen met wetho...

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...