Dordrecht, Netherlands

Overhandiging eerste exemplaren 'Dichter bij Dordt'

De eerste exemplaren van de biografie Dichter bij Dordt, biografie van C. Buddingh’ worden vanavond door de burgemeester overhandigd aan de wethouder van cultuur en aan beide zonen van Kees Buddingh’. 
Stafani Romani | 20 mei 2015 10:37 | Aangepast op 20 mei 2015 10:37

De feestelijke presentatie zal om 18:30 uur plaatsvinden in de Raadzaal van het Stadhuis. Onder andere de heer P. Calis (literatuurhistoricus en biograaf), de heer V. van Rijt (uitgeverij Nijgh & Van Ditmar) en de heer W. Huijzer (biograaf) zullen tijdens de bijeenkomst spreken.

Kees Buddingh (1918 – 1985) was een van de populairste schrijvers uit zijn tijd en is Dordts ereburger. De biograaf van het boek is Wim Huijser.

De burgemeester is voorzitter van de Stichting Dordtse Academie. Deze academie werd 25 jaar geleden opgericht en heeft als doel de belangstelling voor biografieën te bevorderen.

Lees ook

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...