Dordrecht, Netherlands

Overlast Leerpark aangepakt

Op het Leerpark zijn dinsdag meerdere boetes uitgeschreven voor het veroorzaken van overlast. Het gaat vooral om het op straat gooien van afval en agressief verkeersgedrag.
Peter Tromp | 25 oktober 2017 11:33 | Aangepast op 25 oktober 2017 11:33
De wijkagenten traden niet alleen op tegen agressief rijden met scooters. Ook fietsers zijn aangesproken op hun rijgedrag. Ook zijn foutparkeerders bekeurd. Eén leerling is aangesproken op het drinken van alcohol. Omdat hij dat onder schooltijd deed, heeft de school beloofd een goed gesprek met hem te zullen voeren.


De politie zegt vaker handhavingsacties te gaan houden op het Leerpark.

Op het Leerpark wordt veel geklaagd over overlast. Ook worden fietsen en scooters neergezet op plekken waar dat niet de bedoeling is. Tussen de scholen staan appartementencomplexen. Er wordt nog volop gebouwd aan meer woningen.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Deze kids doen wintersport perfect na en winnen exclusief interview met shorttrackers

De schooldag begon dinsdag voor groep acht van OBS Dubbeldam niet in de schoolbanken, maar lang de i...

Mishandeling de druppel voor gemeente: extra beveiligers ingezet bij winkelcentra

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zet in december vier extra beveiligers in bij de vier winkelcentra i...

Brug over de Noord komend weekend toch niet dicht

De Brug over de Noord blijft in het weekend van 28 november tot 1 december toch open voor al het weg...

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...

Onderzoek naar mogelijk racistische geluiden richting FC Dordrecht-doelman

Roda JC doet onderzoek naar mogelijke racistische uitlatingen van de eigen aanhang richting FC Dordr...

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...