Dordrecht, Netherlands

Overname StayOkay hostel door Hogeschool Tio

Leerlingen van Hogeschool Tio Eindhoven en Hengelo runnen deze week alweer voor het 7e jaar het hostel aan de Baanhoekweg. In het kader van hun opleiding toveren zij de stay okay om in een 4-sterren hotel.
Dennis Koorevaar | 27 november 2017 15:27 | Aangepast op 27 november 2017 15:27
In hotel Pendulo ga je elke dag terug in de tijd, vanaf de jaren '20.

Je zet niet zomaar een hotel op. Daar gaan flink wat voorbereidingen aan vooraf. De leerlingen zitten nog op school, en dus is er een hoop te leren.

De opbrengsten van het hotel deze week gaat naar Santarun. De leerlingen hebben voor dit goede doel gekozen omdat het in Dordrecht een bekend doel is, volgens hen.

Voor wie nog een bezoekje wilt brengen aan het hotel aan de Baanhoekweg heeft nog de kans. Tot en met vrijdag zijn er nog een pààr kamertjes vrij.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Is er nu wel of geen veiligheidsplan voor opvanglocatie Papendrecht?

Met welk veiligheidsplan denkt de gemeente Papendrecht de zorgen weg te nemen bij omwonenden en wink...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

Nieuwe ontmoetingen met lijsttrekkers in Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart heeft Ad van den Herik deze week ontmoetin...

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...

Grote duisternis in het Wielwijkpark: omwonenden eisen oplossing

Het is al een tijdje pikkedonker in het Wielwijkpark in Dordrecht. Er ontbreken lantarenpalen in een...

Toestemming voor horeca in Weizigtpark, nu nog een ondernemer

Het plan om in het park achter Station Dordrecht een koffietentje mogelijk te maken, is door de geme...