In verband met de hoge waterstand zullen de koning en koningin niet onder de Roobrug varen. Ze zullen over de brug lopen en dan verder met de boot naar de grote kerk varen.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Redactie Streekomroep | 4 november 2026 12:50
Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 24 oktober 2026 09:00
Een van de ponten die als alternatief vaart vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug is donderdag een tijdje gestremd geweest. Het gaat om de verbinding tussen de Dordtse Kerkeplaat en de aanlegsteiger bij Boskalis aan de Rosmolenweg in Papendrecht. Vrijdagochtend vaart de pont weer, meldt Rijkswaterstaat.
Een auto is zondagavond te water geraakt bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Daarbij is een 63-jarige man overleden. Twee andere inzittenden van de auto, een 62-jarige vrouw en een minderjarige, zijn naar het ziekenhuis gebracht.
Waar ligt de toekomst van stichting BuitenZinnig? Per 1 januari staat de organisatie achter de dagbesteding en het vrijwilligerswerk aan de Zamenhoflaan in Dordrecht op straat. Het huidige pand wordt gesloopt voor nieuwbouw, maar een alternatieve locatie is er nog niet. “Elke nieuwe locatie wordt door de gemeente afgewezen.”
Een geparkeerde BMW in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand.
De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.
Slechts één op de twintig websites en apps van gemeenten in deze streek heeft de status ‘volledig toegankelijk’ voor mensen met een beperking. Dat blijkt uit een analyse van Rijnmond van gegevens van 23 gemeenten in de hele regio. Sliedrecht scoort slecht, maar benadrukt dat ontbrekend of verouderd onderzoek meespeelt in hun beoordeling.