Dordrecht, Netherlands

Oversteekhelden regeren het verkeer

Het was vrijdagmorgen opletten geblazen voor automobilisten op de Spuiboulevard! Oversteekhelden, met masker en cape, hielden auto’s aan om ze er aan te herinneren wat de verkeersregels rond oversteekplaatsen zijn.
Aike van den Heuvel | 21 september 2018 16:46 | Aangepast op 21 september 2018 16:46
Oversteken lijkt veilig maar er is toch een relatief hoog aantal verkeersslachtoffers op 50 km/h wegen in de regio Drechtsteden. Daarom is deze oversteekcampagne bedacht.


Samen met de politie voerden kinderen van groep 8 van basisschool de Horizon de campagne uit. Zij waren verkleed met rode capes en masker en daarmee echte helden!


De verkeerscampagne geldt niet alleen voor Dordrecht. Na de stad is Papendrecht aan de beurt en vervolgens de rest van de regio.

Lees ook

Extra stageplekken voor studenten na verbouwing Geef het Dordt

Doorgeefinitiatief Geef het Dordt aan de Merwedestraat is klaar met de verbouwing. De opslag werd ui...

Niet zwemmen maar kunst kijken bij expositie POP-UP Wantij

Het zwemseizoen is voorbij, maar dat betekent niet dat het deze zaterdag stil was bij het wantijbad,...

Tijdens 'klimaatalarm' storten actievoerders ter aarde op Dordts station

Een bijzonder beeld voor nietsvermoedende reizigers: ongeveer twintig actievoerders stortten zich ma...

Een eigen plek voor LHBTIQ+: COC start regenboogcafé in Dordrecht

COC Rotterdam start samen met Stichting Door een maandelijkse ontmoetingsavond voor de LHBTIQ+ gemee...

Organisatie jongerenfestival In de Biesboschhal spreekt van “veelbelovende start”

De eerste editie van het nieuwe vierdaagse jongerenevenement In de Biesboschhal heeft meer dan 2500 ...

112-nieuws: mishandeling en aanrijding op dezelfde plek in Dordts centrum

Op een zebrapad in het centrum van Dordrecht is op dezelfde dag iemand mishandeld én, enkele uren la...