Dordrecht, Netherlands

Oversteekhelden regeren het verkeer

Het was vrijdagmorgen opletten geblazen voor automobilisten op de Spuiboulevard! Oversteekhelden, met masker en cape, hielden auto’s aan om ze er aan te herinneren wat de verkeersregels rond oversteekplaatsen zijn.
Aike van den Heuvel | 21 september 2018 16:46 | Aangepast op 21 september 2018 16:46
Oversteken lijkt veilig maar er is toch een relatief hoog aantal verkeersslachtoffers op 50 km/h wegen in de regio Drechtsteden. Daarom is deze oversteekcampagne bedacht.


Samen met de politie voerden kinderen van groep 8 van basisschool de Horizon de campagne uit. Zij waren verkleed met rode capes en masker en daarmee echte helden!


De verkeerscampagne geldt niet alleen voor Dordrecht. Na de stad is Papendrecht aan de beurt en vervolgens de rest van de regio.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...