Dordrecht, Netherlands

Overval De Haan in Bureau Rijnmond

Misdaadprogramma Bureau Rijnmond besteedt vanavond aandacht aan de overval van zondag 17 juni op tankstation De Haan aan de Merwedestraat.
Gert van der Steen | 22 november 2018 12:21 | Aangepast op 22 november 2018 12:21
Het programma probeert getuigen te vinden van deze overval.

Rond 21.55 uur rende een man de shop binnen met een mes in zijn hand, sprong over de toonbank en haalde geld uit de kassa. Een medewerker van de shop maakte zich uit de voeten.

De overvaller wordt omschreven als slank en donker. Hij droeg een bodywarmer, een spijkerbroek en sneakers met een glimmende neus. 

RTV Rijnmond komt in het programma ook nog een keer terug op de overval op het cafetaria aan het Van Oldebarneveldtplein. Dat kwam in een eerdere uitzending al aan bod.

Bureau Rijnmond wordt direct na het nieuws van 17.15 uur uitgezonden.

Lees ook

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...

Let op: plaatselijk dichte mist

Het KNMI waarschuwt vrijdagochtend voor dichte mist in het westen van het land. Verkeer kan hier hin...

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...