Dordrecht, Netherlands

Overvaller Dordtse chocoladewinkel pleegde dag later nóg een overval

De overvallen chocoladewinkel Corrado Francke
De politie heeft een 37-jarige Rotterdammer aangehouden voor de overval op een chocoladewinkel in Dordrecht afgelopen maandag. De man wordt er ervan verdacht diezelfde dag met geweld een winkeldiefstal te hebben gepleegd in de Rotterdamse wijk Feijenoord en een dag later een supermarkt in het centrum van Rotterdam te hebben overvallen.
Redactie Streek 56 | 2 mei 2025 14:43 | Aangepast op 2 mei 2025 14:43
De verdachte kwam maandagmiddag met bebloede handen de chocolaterie aan de Voorstraat binnenstormen. Hij bedreigde de medewerker met een mes en deed een greep uit de kassa. Daarna sloeg hij op de vlucht.


De politie startte een onderzoek en is, onder andere met behulp van camerabeelden, uitgekomen bij de 37-jarige man uit Rotterdam. Ook in het onderzoek naar de gewelddadige winkeldiefstal komt hij naar voren. Op maandagochtend wilde een man de supermarkt aan de Strijensestraat in de Rotterdamse wijk Feijenoord uitlopen met boodschappen, zonder te betalen. Toen hij daarop werd aangesproken, pakte hij een mes en zwaaide ermee.

Ook voor een overval in het centrum van Rotterdam een dag later is dezelfde man in beeld als verdachte. Daar deed hij een greep uit de kassa en duwde een medewerker om te kunnen ontkomen.

De verdachte is woensdag aangehouden en inmiddels voorgeleid. Hij blijft twee weken langer vastzitten.

RTV Dordrecht maakte eerder een reportage over de overval. Bekijk de beelden hieronder:

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

Redactie Streek 56 | Barbara Visscher | 9 dec 2025 17:41

Lees ook

Inbraak Dordthuis via wooncomplex: gemeente doet aangifte

De gemeente Dordrecht doet aangifte van een inbraak in het Dordthuis in aanbouw. Op de nacht van 1 o...

Deze gemeente krijgt een nieuwe opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen

Hardinxveld-Giessendam krijgt een derde opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen. De gemeenteraad...

Nieuw kanaal moet Kinderdijk droge voeten bezorgen

De Alblasserwaard krijgt een nieuw kanaal. Het nieuwe kanaal tussen Hardinxveld-Giessendam en Giesse...

Meerdere auto's uitgebrand in Sliedrecht

In Sliedrecht zijn in de nacht van zondag op maandag twee auto’s uitgebrand. Dat gebeurde aan de Kar...

Twee Papendrechters vast na steekpartij waarbij 18-jarige gewond raakte

De politie heeft zondag twee 20-jarige mannen uit Papendrecht aangehouden voor een steekpartij in de...

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...