Dordrecht, Netherlands

Overvaller Dordtse chocoladewinkel pleegde dag later nóg een overval

De overvallen chocoladewinkel Corrado Francke
De politie heeft een 37-jarige Rotterdammer aangehouden voor de overval op een chocoladewinkel in Dordrecht afgelopen maandag. De man wordt er ervan verdacht diezelfde dag met geweld een winkeldiefstal te hebben gepleegd in de Rotterdamse wijk Feijenoord en een dag later een supermarkt in het centrum van Rotterdam te hebben overvallen.
Redactie Streek 56 | 2 mei 2025 14:43 | Aangepast op 2 mei 2025 14:43
De verdachte kwam maandagmiddag met bebloede handen de chocolaterie aan de Voorstraat binnenstormen. Hij bedreigde de medewerker met een mes en deed een greep uit de kassa. Daarna sloeg hij op de vlucht.


De politie startte een onderzoek en is, onder andere met behulp van camerabeelden, uitgekomen bij de 37-jarige man uit Rotterdam. Ook in het onderzoek naar de gewelddadige winkeldiefstal komt hij naar voren. Op maandagochtend wilde een man de supermarkt aan de Strijensestraat in de Rotterdamse wijk Feijenoord uitlopen met boodschappen, zonder te betalen. Toen hij daarop werd aangesproken, pakte hij een mes en zwaaide ermee.

Ook voor een overval in het centrum van Rotterdam een dag later is dezelfde man in beeld als verdachte. Daar deed hij een greep uit de kassa en duwde een medewerker om te kunnen ontkomen.

De verdachte is woensdag aangehouden en inmiddels voorgeleid. Hij blijft twee weken langer vastzitten.

RTV Dordrecht maakte eerder een reportage over de overval. Bekijk de beelden hieronder:

Meest gelezen

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

7-0 nederlaag valt zwaar bij FC Dordrecht: 'Het was een horroravond'

De schade bij FC Dordrecht is groot na de wanprestatie in Tilburg donderdag. Talloze fouten, veel fr...

FC Dordrecht gaat keihard af in Tilburg en is meteen uitgebekerd

Het bekeravontuur van FC Dordrecht zit er alweer na één duel op. De ploeg is sowieso al geen 'vriend...

The day after: zo kijkt de Dordtse D66 naar de verkiezingsuitslag

Het zonnetje schijnt letterlijk en figuurlijk vandaag voor D66. De partij boekte woensdagavond een m...

Leraren en scholieren rennen voor goede doel DrechtStadLoop: 'Hopen de duizend aan te tikken'

Leerlingen van het Insula College Koningsstraat rennen deze zondag de DrechtStadLoop en zamelen geld...

Docuserie 'Zeespiegels' op TV Dordrecht

Wat zijn de gevolgen van de klimaatverandering voor onze regio? Over deze vraag maakte Gerlanda Wijn...

Jongen (18) met geweld beroofd, niemand greep in

Een 18-jarige jongeman uit Dordrecht is woensdagmiddag beroofd ter hoogte van een tunneltje onder ro...