Dordrecht, Netherlands

Overvaller lijkt gepakt

De overvaller van tankstation Tinq aan de Amalia van Solmssstraat lijkt al gepakt te zijn. De politie heeft dinsdagavond een man aangehouden. Dat gebeurde al vrij snel na de overval.
Peter Tromp | 1 februari 2017 10:00 | Aangepast op 1 februari 2017 10:00
De Dordtenaar van 32 is in zijn woning opgepakt. Dat gebeurde op basis van getuigenverklaringen.

De man liep eind van de middag het tankstation binnen en eiste geld. De overval mislukte, omdat klanten hem belemmerden. Hij ging er zonder buit vandoor.

De politie onderzoekt of de man ook iets te maken heeft met andere overvallen. De laatste tijd zijn overvallen gepleegd op een tankstation, slijterij en een chinees restaurant.

Lees ook

FC Dordrecht ondanks goede start niet langs Jong AZ (1-1)

FC Dordrecht heeft voor de tweede keer in vier dagen een punt geoogst in de Keuken Kampioen Divisie....

Ingeborg deed voor haar zieke zus Barbara mee aan Swim to Fight Cancer: ‘Blij dat ik dit heb kunnen doen’

“Ik heb voor mijn zusje gezwommen. Ze is helaas ziek. Ik kan niet goed onder woorden brengen hoe ik ...

Op deze school duurt de dag veel langer, maar zijn de kinderen minder moe: 'Ik heb net drie kwartier gedanst'

Van een stopmotionfilmpje produceren tot pizza's leren maken, of drie kwartier dansen. Op basisschoo...

Bosschenaar (23) opgepakt die illegaal vuurwerk richting FC Dordrecht-fans gooide

De politie heeft vrijdagavond een 23-jarige man uit Den Bosch opgepakt tijdens het uitduel van FC Do...

Zondag op TV Dordrecht: 'In gesprek met de stad' over Johan de Witt anno 2025

'In gesprek met de stad' staat ook komende zondag geheel in het teken van Johan de Witt, de beroemde...

Open Monumentendag 2025: deze monumenten mag je dit jaar niet missen

Altijd al binnen willen kijken in historische panden? Dit weekend is het jaarlijkse Open Monumentend...