Dordrecht, Netherlands

Overvallers Jumbo veroordeeld tot 4 jaar cel

Twee van de drie mannen die verdacht werden van het plegen van de overval op de Jumbo aan de Merwedestraat zijn veroordeeld tot 4 jaar cel. Een andere verdachte is vrijgesproken door een gebrek aan bewijs.
Robert van Loon | 5 mei 2017 10:51 | Aangepast op 5 mei 2017 10:51
De overval vond plaats op 13 mei 2016. De drie daders gijzelden een aantal medewerkers en eisten de sleutel van de kluis. Die kregen zij niet. De mannen sloegen op de vlucht toen een bezoekende bezorger uit handen van de mannen wist te blijven en de politie belde.

De overvallers werden aangehouden na tips van burgers nadat beelden van de overvallers te zien waren in het opsporingsprogramma Bureau Rijnmond en Opsporing Verzocht.


Justitie had zes jaar cel geëist tegen de drie mannen uit Rotterdam. Het Openbaar Ministerie kon nog niet zeggen of ze in beroep gaan tegen de uitspraak.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...