Dordrecht, Netherlands

Overvallers Jumbo veroordeeld tot 4 jaar cel

Twee van de drie mannen die verdacht werden van het plegen van de overval op de Jumbo aan de Merwedestraat zijn veroordeeld tot 4 jaar cel. Een andere verdachte is vrijgesproken door een gebrek aan bewijs.
Robert van Loon | 5 mei 2017 10:51 | Aangepast op 5 mei 2017 10:51
De overval vond plaats op 13 mei 2016. De drie daders gijzelden een aantal medewerkers en eisten de sleutel van de kluis. Die kregen zij niet. De mannen sloegen op de vlucht toen een bezoekende bezorger uit handen van de mannen wist te blijven en de politie belde.

De overvallers werden aangehouden na tips van burgers nadat beelden van de overvallers te zien waren in het opsporingsprogramma Bureau Rijnmond en Opsporing Verzocht.


Justitie had zes jaar cel geëist tegen de drie mannen uit Rotterdam. Het Openbaar Ministerie kon nog niet zeggen of ze in beroep gaan tegen de uitspraak.

Lees ook

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...

Vertrekkers, nieuwelingen én K-pop aan de Krommedijk

De Plucheplakkers komen uit de winterstop! Omdat FC Dordrecht-Helmond Sport is afgelast, publiceren ...